Mobile

Sweet Paradise

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sweet Paradise

Maszyna do Gier Sweet Paradise Online Za DarmoMaszyna do gry Sweet Paradise jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Fugaso i bazuje ona na pszczółkach. Większość deweloperów posiada podobne oprogramowanie dla kasyn online i widać, że są oni zauroczeni tymi słodkimi insektami.

Maszyna do Gier Sweet Paradise Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów i symbole będą układać się w trzech różnych rzędach na ekranie maszyny. Ilość wygrywających linii to 30. Ta gra hazardowa posiada podstawowe opcje takie jak opcja hazardu, bonusowe symbole, dzikie znaki oraz kilka mnożników. Aby wygrać w tej maszynie do gry, zwykłe symbole powinny utworzyć sobą wygrywającą kombinację, zaczynającą się od bębna po lewej stronie.

Każda z możliwych wygrywających kombinacji została przypisana do danych specjalnych indeksów, które zaczynają się od 2x razy aż do 10000x razy. Będzie ona pomnożona przez zakłady za każdą z wygrywających linii w celu przekalkulowania Twojej wygranej. Bardzo łatwo jest zabrać swoją wygraną, lub też postawić ją w mini-grze hazardowej. Będziesz musiał wybrać kolor karty, które są odwrócone. Będziesz mógł użyć tej samej opcji aż do pięciu razy pod rząd.

Symbole gry

Ikony w tej maszynie do gry to między innymi litery H, O, N, E oraz Y. Mają formować one angielskie słowo HONEY, które po polsku oznaczać będzie miód. Dziki znak w tej maszynie do gry to rumianek i może on zastąpić wszystkie inne ikony w tej grze hazardowej. Jeśli znajdziesz go na bębnach podczas obrotu, stworzy on wygrywającą kombinację, która będzie pomnożona przez największy możliwy mnożnik. Bonusowym symbolem jest słonecznik i będzie on wypłacać kiedy tylko pojawi się na ekranie maszyny. Zdobycie trzech bonusowych znaków aktywuje dla Ciebie rundę darmowych obrotów. Kolejnym bonusem jest słoik pełen miodu i będzie on z kolei aktywować rundę nagród.

No comments

Leave a Reply