Mobile

Sweet Paradise

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Sweet Paradise

Maszyna do Gier Sweet Paradise Online Za DarmoMaszyna do gry Sweet Paradise jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Fugaso i bazuje ona na pszczółkach. Większość deweloperów posiada podobne oprogramowanie dla kasyn online i widać, że są oni zauroczeni tymi słodkimi insektami.

Maszyna do Gier Sweet Paradise Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów i symbole będą układać się w trzech różnych rzędach na ekranie maszyny. Ilość wygrywających linii to 30. Ta gra hazardowa posiada podstawowe opcje takie jak opcja hazardu, bonusowe symbole, dzikie znaki oraz kilka mnożników. Aby wygrać w tej maszynie do gry, zwykłe symbole powinny utworzyć sobą wygrywającą kombinację, zaczynającą się od bębna po lewej stronie.

Każda z możliwych wygrywających kombinacji została przypisana do danych specjalnych indeksów, które zaczynają się od 2x razy aż do 10000x razy. Będzie ona pomnożona przez zakłady za każdą z wygrywających linii w celu przekalkulowania Twojej wygranej. Bardzo łatwo jest zabrać swoją wygraną, lub też postawić ją w mini-grze hazardowej. Będziesz musiał wybrać kolor karty, które są odwrócone. Będziesz mógł użyć tej samej opcji aż do pięciu razy pod rząd.

Symbole gry

Ikony w tej maszynie do gry to między innymi litery H, O, N, E oraz Y. Mają formować one angielskie słowo HONEY, które po polsku oznaczać będzie miód. Dziki znak w tej maszynie do gry to rumianek i może on zastąpić wszystkie inne ikony w tej grze hazardowej. Jeśli znajdziesz go na bębnach podczas obrotu, stworzy on wygrywającą kombinację, która będzie pomnożona przez największy możliwy mnożnik. Bonusowym symbolem jest słonecznik i będzie on wypłacać kiedy tylko pojawi się na ekranie maszyny. Zdobycie trzech bonusowych znaków aktywuje dla Ciebie rundę darmowych obrotów. Kolejnym bonusem jest słoik pełen miodu i będzie on z kolei aktywować rundę nagród.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!