Mobile

Super Dragons Fire

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Super Dragons Fire

Maszyna do Gier Super Dragons Fire Online Za DarmoSuper Dragon Fire Slot jest tą grą, która zabierze Cię przez gorącą lawę, wysokie i kamienne góry oraz ciemne i przerażające jaskinie. Ta gra dzieje się w leżu strasznych smoków, dlatego gracz musi obserwować ich każdy ruch i krok, i starać się nie wydać dźwięku podczas poszukiwania wielkiego, smoczego skarbu. Kasyno oferuje wielkie bogactwa z ekscytującą przygodą na 3 rzędach, 5 bębnach oraz 25 wygrywających liniach.

Maszyna do Gier Super Dragons Fire Online Za Darmo

 

Ta gra zabiera swoich graczy do miejsca, gdzie śpią straszne smoki na swoich skarbach, złożonych ze złota i kryształów. Jednakże, gracz powinien starać się uniknąć za wszelką cenę obudzenia któregoś ze śpiących smoków. Aby dobrać się do skarbów i bogactw smoków, gracz musi postarać się dopasować obrazki skarbów na wygrywającej linii. Kiedy uda Ci się użyć dodatkowych ikon, jest to możliwe, aby zwiększyć swoje wygrane.

Cechy maszyny do gry Super Dragon Fire

Flaszka ze smoczą krwią może okazać się być bardzo użytecznym przedmiotem. Kiedy uda Ci się zdobyć jej znak, jest to możliwe, aby udało Ci się zrobić dowolną wygrywającą linię, jako, że może ona działać jako każdy inny znak, z wyjątkiem skrzyni skarbów z Super Dragon Fire. Kiedy uda Ci się zdobyć 3, 4 lub aż 5 skrzynek ze skarbami, wtedy będziesz w stanie wygrać rundy darmowych obrotów.

Smoki lubią zbierać przeróżne cenne rzeczy, które później zanoszą i trzymają w swoich jamach. Masz jak największe szanse podkraść trochę z tych wspaniałości i skarbów razem z maszyną do gry Super Dragon Fire. Jednakże, musisz być ostrożny, aby w całym procesie się nie poparzyć zbyt mocno. Możesz grać w tą grę z darmowym depozytem i wcale nie musisz też tracić swojego cennego czasu na żadne potwierdzenia oraz rejestracje.

No comments

Leave a Reply