Mobile

Sugar Rush WM

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sugar Rush WM

Maszyna do Gier Sugar Rush WM Online Za DarmoMaszyna do gry Sugarruch jest grą dla Ciebie, jeśli uwielbiasz słodycze i mógłbyś pochłonąć ich ogromną ilość. Zamiast zatopić się w ciastkach, lodach i czekoladzie, będziesz mógł zamiast tego skorzystać ze zdrowszej części tych słodziutkich przedmiotów.

Maszyna do Gier Sugar Rush WM Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest wypełniona po brzegi przez żelkowe fasolki i czekoladowe kulki. Same one mogą sprawić, że Twój brzuch się odezwie.

Ten automat do gry posiada 3 rzędy, 5 bębnów i 15 możliwych do dopasowania wygrywających linii.

W tej maszynie do gry zobaczysz przesłodkie lizaki, puchate ciasta na których jest masa bitej śmietany, żelkowe fasolki, babeczki z jagodami, chrupiące ciasteczka, słodkie żelki i czekoladowe batoniki. Tych słodkich przekąsek jest tutaj pod dostatkiem i nie powinieneś unikać tej maszyny do gry, nawet jeśli jesteś na diecie.

Symbole w tej grze hazardowej ożywią się na bębnach i konfetti pojawi się na ekranie w różnych kolorach, wielkościach i kształtach. Będziesz mógł cieszyć się przyjemną atmosferą jaka pojawi się w tej maszynie do gry, z pewnością ją docenisz. Na bębnach będziesz mógł zobaczyć półeczki wypełnione przez słoiki pełne słodyczy, maszyna z gumami kulkami na monety i będziesz mógł zjeść wszystko na co masz ochotę.

Celem w tej maszynie do gry jest zdobycie od trzech do pięciu symboli, aby stworzyć wygrywającą kombinację. Jeśli będziesz w stanie ją zdobyć, wtedy będziesz mógł cieszyć się wypłatą. Symbole będą wypłacać zaczynając od prawej strony do lewej. Mogą one wydawać nagrody za pomocą różnych konfiguracji. Wartość monety waha się od 0.01 aż do 2 kredytów za każdą z linii. Będziesz mógł również dopasować ilość wygrywających linii, jeśli będziesz chciał.

No comments

Leave a Reply