Mobile

Spectra

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Spectra

Maszyna do Gier Spectra Online Za DarmoMaszyna do gry Spectra jest grą, która oferuje sobą najlepszy design i skomplikowane uniwersum wypełnione po brzegi detalami, a która jest odpowiednia dla wszystkich. Ta gra hazardowa prezentuje sobą minimalizm i wydajność. Ten automat do gry jest wideo maszyną i bazuje on mocno na estetyce lat 80. Gra wywołuje sobą trochę atmosfery rodem z filmu Tron, w którym to protagoniści zostali uwięzieni w świecie stworzonym i wygenerowanym przez komputer.

Maszyna do Gier Spectra Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry wybija się spośród innych gier hazardowych w jakie zdarzyło Ci się wcześniej grać i dzieje się tak ponieważ posiada ona specjalną grafikę uniwersum. Ta gra hazardowa wygląda całkiem prosto, posiada ona czarne tło, a symbole przypominają neony. Świecą one bardzo jasno przed oczyma gracza. Panel komend oraz symbole również są minimalistyczne, a w tym samym czasie przyciągają one wzrok. Uniwersum tej gry zostało zainspirowane filmem Tron. Ta maszyna do gry została stworzona tak, aby dotrzeć do serc zarówno nowych graczy jak i weteranów, którzy zainteresowani są grami o motywie sci-fi.

Ta gra hazardowa bazuje na 30 wygrywających liniach oraz 5 bębnach i wszystkie z nich są stałe. Jeśli uda Ci się zdobyć te same symbole na wygrywających liniach, wtedy zostaniesz nagrodzony. Pasek komend pokaże Ci, gdzie powinieneś postawić zakład przez każdym z obrotów.

Symbole gry

Wygrane bazują w tej grze na wielkości zakładu oraz na symbolach. Gdybyś czuł się szczęśliwy, będziesz mógł postawić większy zakład, aby spróbować dobrać się do wielkich wygranych. Ta gra hazardowa posiada również funkcję automatycznego obrotu, tak, aby bębny poruszały się same.

Symbole w tej maszynie do gry to pentagon, romb, kwadrat, trójkąt oraz koło. Innymi są znaki BAR, dzwonki oraz czterolistne koniczyny.

No comments

Leave a Reply