Mobile

Secret Garden II

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Secret Garden II

Maszyna do Gier Secret Garden II Online Za DarmoJest to ciąg dalszy do oryginalnej gry Secret Garden. Ta maszyna do gry oferuje 25 wygrywających linii z 5 bębnami. Ta gra jest niezwykle spokojna i cicha. Posiada ona najlepszą atmosferę, dzięki wszystkim insektom i motylom, które spokojnie latają sobie dookoła ekranu. Nawet jeśli ta gra nie posiada głównej nagrody, posiada ona mnożniki razem z darmowymi obrotami oferowanymi w tej grze hazardowej. Ta maszyna jest tak relaksująca, jak możesz to sobie tylko wyobrazić.

Maszyna do Gier Secret Garden II Online Za Darmo

 

Tło tej maszyny do gry znajdziesz pod 5 bębnami i wszystkie z nich pięknie błyszczą się na blasku słońca. Przy słupkach bramy, znajdziesz tam 25 numerów i każdy z nich posiada swoją własną wygrywającą linię. Gracze mogą poruszać kursorem ponad tymi liczbami i każda z odpowiadających wygrywających linii będzie ukazana na bębnach. Otaczające bramę, gracz może zobaczyć światło słoneczne, piękne kwiaty i wyrośnięte drzewa. Muzyka w tle jest relaksująca i pomoże Ci ona wzmocnić spokojną atmosferę tej maszyny do gry. Z pewnością będziesz dużo szczęśliwszy, jeśli pozwolisz muzyce i dźwiękom akompaniować Ci podczas rozgrywki.

Symbole w grze

Symbole w tej grze hazardowej to rzeczy, jakich powinieneś się spodziewać zobaczyć w tak wielkim i pięknym ogrodzie jak ten, Secret Garden. Jest tutaj zegar słoneczny, żółty kwiat, żuk, ważka, taczki, motyl, fontanna z wodą, klucz, kłódka, konewka z wodą, róża oraz logo Secret Garden II. Gracz może zadecydować o tym, jak duży zakład chce postawić. To zapewnia, że każdy kto posiada jakiekolwiek finansowe zaplecze może rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry i może cieszyć się nią tak samo, jak wszyscy inni. Ta gra oferuje również tryb automatycznej rozgrywki.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!