Mobile

Secret Garden II

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Secret Garden II

Maszyna do Gier Secret Garden II Online Za DarmoJest to ciąg dalszy do oryginalnej gry Secret Garden. Ta maszyna do gry oferuje 25 wygrywających linii z 5 bębnami. Ta gra jest niezwykle spokojna i cicha. Posiada ona najlepszą atmosferę, dzięki wszystkim insektom i motylom, które spokojnie latają sobie dookoła ekranu. Nawet jeśli ta gra nie posiada głównej nagrody, posiada ona mnożniki razem z darmowymi obrotami oferowanymi w tej grze hazardowej. Ta maszyna jest tak relaksująca, jak możesz to sobie tylko wyobrazić.

Maszyna do Gier Secret Garden II Online Za Darmo

 

Tło tej maszyny do gry znajdziesz pod 5 bębnami i wszystkie z nich pięknie błyszczą się na blasku słońca. Przy słupkach bramy, znajdziesz tam 25 numerów i każdy z nich posiada swoją własną wygrywającą linię. Gracze mogą poruszać kursorem ponad tymi liczbami i każda z odpowiadających wygrywających linii będzie ukazana na bębnach. Otaczające bramę, gracz może zobaczyć światło słoneczne, piękne kwiaty i wyrośnięte drzewa. Muzyka w tle jest relaksująca i pomoże Ci ona wzmocnić spokojną atmosferę tej maszyny do gry. Z pewnością będziesz dużo szczęśliwszy, jeśli pozwolisz muzyce i dźwiękom akompaniować Ci podczas rozgrywki.

Symbole w grze

Symbole w tej grze hazardowej to rzeczy, jakich powinieneś się spodziewać zobaczyć w tak wielkim i pięknym ogrodzie jak ten, Secret Garden. Jest tutaj zegar słoneczny, żółty kwiat, żuk, ważka, taczki, motyl, fontanna z wodą, klucz, kłódka, konewka z wodą, róża oraz logo Secret Garden II. Gracz może zadecydować o tym, jak duży zakład chce postawić. To zapewnia, że każdy kto posiada jakiekolwiek finansowe zaplecze może rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry i może cieszyć się nią tak samo, jak wszyscy inni. Ta gra oferuje również tryb automatycznej rozgrywki.

No comments

Leave a Reply