Mobile

Sea Underwater Club

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sea Underwater Club

Maszyna do Gier Sea Underwater Club Online Za DarmoMaszyna do gry Sea Underwater jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie kasyna Fugaso.

Maszyna do Gier Sea Underwater Club Online Za Darmo

 

Tą maszynę do gry tworzyć będzie 5 bębnów i 25 wygrywających linii. Nie oferuje ona progresującej głównej nagrody. Wygrywające linie nie są też stałe, więc istnieje możliwość dopasowania ich ilości. Maksymalna wartość jaką możesz zagrać na każdą z linii to 10, a wartość monety waha się pomiędzy jednym centem i jednym dolarem.

Ta maszyna do gry bazuje na dziewięciu podstawowych symbolach, opcji hazardowej, potrójnych wypłatach, darmowych obrotach, bonusowych symbolach i dzikich znakach.

Zwykły symbol będzie podlegał klasycznym zasadom. Wszystkie wygrane będą wypłacać zaczynając od lewego bębna. Wypłaty będą kalkulowane bazując na zakładzie za każdą z wygrywających linii. Może wahać się od 5x aż do 10000x. Aby podwoić swoje wygrane, gracz będzie musiał zgadnąć kolor podanej karty. Kiedy popełnisz błąd, nie dostaniesz zupełnie nic.

Symbole gry

W tej maszynie do gry zobaczysz takie symbole jak ośmiornica która posiada bębny, żółwia który będzie grać na pianinie oraz konika morskiego z fletem. Są tutaj również litery J, O, K, E, R i 7, która znajduje się w muszli. Ryba z goglami jest tutaj dzikim znakiem tej maszyny do gry, syrenka z pokaźnym biustem jest jednym z bonusowych znaków, a Neptun ze swoim trójzębem jest kolejnym bonusowym znakiem. Pojawi się ona tylko na środkowych bębnach. Bonusowy symbol będzie aktywować natychmiastową wygraną.

Kiedy pięć syrenek pojawi się na ekranie, dostarczą one darmowe obroty. Wygrana podczas darmowych obrotów sprawi, że potroisz swoją nagrodę. Wraz z bonusem Neptuna, będziesz mógł kliknąć na czarny lub czerwony przycisk, Neptun sprowadzi wtedy aż do dziewięciu krabów i ilość, która będzie pasować do wybranego przez Ciebie koloru, będzie określać nagrodę jaką udało Ci się wybrać.

No comments

Leave a Reply