Mobile

Satoshis Secret

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Satoshis Secret

Maszyna do Gier Satoshis Secret Online Za DarmoMaszyna do gry Satoshi’s Secret jest grą bazującą na popularności kryptowalut i Bitcoina. Ta gra hazardowa posiada 20 wygrywających linii oraz 6 bębnów. Cechuje się ona dwiema bonusowymi grami, jedna z nich będzie polegać na handlu, a druga będzie zawierać elementy hakowania.

Maszyna do Gier Satoshis Secret Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry online nazywa się Satoshi’s Secret, jako że jest to osoba, która stoi za stworzeniem Bitcoina i to właśnie on był w stanie upublicznić go w roku 2008. Interfejs użytkownika tej gry hazardowej wygląda tak samo jak Matrix i jest tutaj zbyt wiele cyfrowego ziarna i zieleni.

20 wygrywających linii tej maszyny do gry mogą zostać dopasowane tak, jak będziesz chcieć i możesz mieć tylko jedną wygrywającą linię na bębnach. Jednakże, są też tutaj inne opcje, którymi będziesz mógł cieszyć się w tej grze hazardowej. Na przykład będziesz mógł postawić zakład od 1 aż do 100 monet za każdą z wygrywających linii i to może zwiększyć wartość monety od standardowego 0.1 aż do ponad 5.00 kredytów.

W dodatku, ta gra hazardowa posiada cechę hazardu i aktywuje się ona zawsze kiedy uda Ci się zdobyć wygraną. Będziesz w stanie podwoić swoją wygraną, jeśli uda Ci się odgadnąć tajemniczą kartę.

Bonusy i symbole

Symbole w tej maszynie do gry wszystkie bazują na hakowaniu i kryptowalutach, ale znajdziesz też nisko opłacane ikony kart. Ta gra hazardowa posiada też dzikie znaki i będą one w stanie zastąpić inne symbole podczas rozgrywki.

Będziesz mógł aktywować bonus handlu jeśli uda Ci się zdobyć 4x symbol Bitcoina na bębnach. Bonus ten rozpocznie się korzystając ze standardowej ilości kredytów i jest to 30x całkowitego zakładu. Bezpieczny profit jest bonusem w którym będziesz mógł wypłacić wygrane jeśli profity spadną do zera. Bonus QUERTY aktywuje 6x razy Twojego zakładu, jeśli uda Ci się zdobyć te litery.

No comments

Leave a Reply