Mobile

Sands Of Fortune

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sands Of Fortune

Maszyna do Gier Sands Of Fortune Online Za DarmoSands of Fortume, maszyna do gry, jest kompaktową grą która posiada 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał przyswoić kilka informacji, jako że gdy to pominiesz, możesz skończyć w którejś z wymyślnych pułapek zastawionych w piramidzie z wściekłą mumią.

Maszyna do Gier Sands Of Fortune Online Za Darmo

 

Niezależnie od tego czy masz sandały ze skarpetami, tutaj nie ma nic, co mogłoby pomóc Ci uratować się od niebezpieczeństwa piaszczystych nóg, jako, że będziesz wchodzić i eksplorować grobowiec, który jest idealnie zachowany i perfekcyjnie zadbany. Po lewej stronie ekranu w rogu, zobaczysz tam tytuł gry i pomoże on dopełnić motywu Tomb Raidera z lat 80.

Symbole gry

Ta darmowa gra posiada 10 ikon, które powinny być wykopane a później dobrze odkurzone. Jednakże, kilka z symboli są ogólne, jako że reszta, która pozostała została spersonalizowana, tak, aby mogła utrzymać estetykę archeologiczną, która pochodzi z motywu tej maszyny. Trzema ikonami ogólnymi jest Q, K oraz A i można je znaleźć na szarym tle oraz nad egipskimi rytami. Jednakże, co sprawia, że są one specjalne w tej grze hazardowej jest fakt, iż nie są one najniżej opłacanymi ikonami, a właściwie to są najbardziej wartościowymi znakami. Kiedy znajdziesz pięć A, dostaniesz wtedy 2,000 kredytów.

Zdobycie skorpiona pozwoli Ci na zwyciężenie tylko 9 kredytów. Bonusowa opcja tej maszyny do gry jest specjalna. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy korytarze, będziesz zapytany o podjęcie decyzji. Jeśli uda Ci się wybrać odpowiedni z korytarzy, będziesz mógł kontynuować tą czynność do czasu, aż wybierzesz zły korytarz. Dobrą informacją jest to, że wygrane pieniądze nie przepadają kiedy przegrasz.

No comments

Leave a Reply