Mobile

Sahara Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Sahara Queen

Maszyna do Gier Sahara Queen Online Za DarmoSahara Queen jest jedyną w swym rodzaju. Jest ona jedną z najbardziej wpływowych i najsilniejszych królowych na świecie, która czysto przypadkiem również posiada skrzynię wypełnioną po brzegi jej podbojami. Będziesz mógł spróbować zdobyć trochę z tego w tej darmowej maszynie do gry zadedykowanej dla niej.

Możesz w tej maszynie do gry aktywować 50 wygrywających linii i znajdziesz tutaj kilka bonusowych cech. Możesz rozpocząć na niej rozgrywkę za pomocą postawienia zakładu za linię od 1 centa aż do 10 dolarów. Oznacza to, że jeśli aktywujesz wszystkie z 50 wygrywających linii, możesz grać aż z 500 monet – to z pewnością spodoba się graczom przepadającym za wysokimi zakładami. Ta darmowa gra hazardowa posiada średnią zmienność – oznacza to, że jest ona tak ryzykowna jak i opłacalna. Prawdopodobieństwo wygranej leży dosłownie na samym środku. Główną nagrodą tej maszyny jest 25,000 monet! Tak, im większy Twój zakład, tym na większą nagrodę możesz liczyć.

Maszyna do Gier Sahara Queen Online Za Darmo

 

Jeśli chodzi o motyw tej gry, co może zapewnić bardziej tajemniczą atmosferę niż motyw Egiptu? To z pewnością Cię zaintryguje, nawet jeśli nie interesujesz się tym tematem. Jednakże, nie jest to unikalny motyw. Widzieliśmy wiele innych darmowych gier hazardowych i deweloperów, którzy zapewniają ten sam motyw w swoich maszynach.

W tej maszynie znajdziesz symbol węża, symbol kota (oczywiście, przecież to Egipt!), a później nadchodzi przepiękna pani we własnej osobie. Jest ona dzikim znakiem tej gry i będzie ona zajmować cały bęben kiedy tylko się pojawi. Jest to całkiem unikalne – sposób w jaki symbol pojawia się w swojej całej formie w tej maszynie. Oznacza to też, że masz dużo większą szansę na połączenie symboli z Twoimi obecnymi już znakami. Bonusowym znakiem jest logo Sahara Queen i niezależnie od tego gdzie się pojawi, będzie on wypłacać nagrodę.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!