Mobile

Safari Heat

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Safari Heat

Maszyna do Gier Safari Heat Online Za DarmoMaszyna do gry Safari Heat jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Playtech i da Ci ona szansę na zobaczenie o czym właściwie jest Safari, bez wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy na prawdziwe. Jest to możliwe, aby wygrać nagrodę, jeśli stworzysz kombinację ze słoniami, nosorożcami, flamingami, zebrami lub znakami antylopy gnu. Lew jest dzikim symbolem i będzie on mieć moc podmieniania innych symboli w rozgrywce. Wschodzące słońce jest bonusowym znakiem i poza nagrodą w postaci natychmiastowej gotówki, może on również zaoferować darmowe obroty.

Maszyna do Gier Safari Heat Online Za Darmo

 

Gracze mogą zadecydować o liniach oraz o zakładzie na linię z którym chcą grać. Możesz wybierać między 9 wygrywającymi liniami, podczas gdy bębnów jest pięć. Ta gra hazardowa będzie dobrze podtrzymywać motyw i będziesz mógł tutaj znaleźć oszałamiające zwierzęta wraz z gorącymi nagrodami na ekranie. Kiedy uda Ci się zdobyć antylopę Gnu z zebrą, wtedy zostaniesz nagrodzony aż do 25,000 monetami. Jeśli zdobędziesz pięć flamingów, wtedy Twoja nagroda wyniesie 40,000 monet. Możesz zdobyć co najmniej 75,000 monet za stworzenie wygrywającej kombinacji ze słoniami i nosorożcami. Zdobycie pięciu dzikich lwów zapewni Ci nagrodę w wysokości 900,000 monet.

Za zdobycie kombinacji w której znajdzie się bonusowy wschód słońca, wygrasz 450,000 monet i za trafienie na więcej niż 3 symbole, zostanie aktywowana runda darmowych obrotów, gdzie Twoja nagroda zostanie pomnożona razy 3x.

Po zdobyciu wygranej, jest to możliwe aby podwoić swoją nagrodę za wybór odpowiedniego koloru karty w trybie hazardowym. Kolor ten może być czarny lub czerwony, jeśli uda Ci się trafić, Twoje wygrane pieniądze zostaną podwojone, a opcja pojawi się ponownie aż do momentu, kiedy zdobędziesz cztery wygrane.

No comments

Leave a Reply