Mobile

Robin Hood Evoplay

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Robin Hood Evoplay

Maszyna do Gier Robin Hood Evoplay Online Za DarmoKasyno gra Robin Hood jest grą, która opowiada o bandycie z Lasu Sherwood, który kradł od bogatych ludzi po to, aby móc oddać wszystkie bogactwa biednym i bawił się on w kotka i myszkę z Szeryfem z Nottingham niszcząc jego plany.

Maszyna do Gier Robin Hood Evoplay Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa o Robin Hoodzie jest bazowana na lesie i właśnie dlatego w tle bębnów tej maszyny zobaczysz kilka drzew wraz z zepsutą skrzynią, którą sam Robin Hood zdążył już ogołocić z wszelkich skarbów. Jest tutaj ładnie ozdobiona złota ramka wraz z tytułem który będzie kontrastować jasną czerwienią. Ta gra hazardowa cechuje się też muzyką orkiestralną, która bardzo dobrze pasuje w tym motywie, a w tym samym czasie jest imponująca.

Gracz może rozpocząć zakład od 0.20 za każdy obrót, a wygrywające linie nie są możliwe do zmiany. Standardowa wygrana aktywuje się przy co najmniej 3 symbolach.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają symbole z kart do gry którymi są Q, J, 10 oraz 9. Zostały one udekorowane za pomocą patyków i liści. Symbole związane z motywem rozgrywki to Brat Tuck, Mały John, przepiękna Lady Marion oraz sam Robin Hood. Aby wygrać z Robin Hoodem, będziesz potrzebować zdobyć jedynie dwa symbole, a najwyższa nagroda jaką możesz zdobyć to aż 500x razy Twojego zakładu.

Robin Hood jest sławną personą, a to między innymi dzięki jego umiejętnością posługiwania się łukiem i nie jest to nic zaskakującego, że zobaczymy w tej grze okrągłe cele. Robin będzie też tutaj działać jako dziki znak w tej maszynie do gry i może on zastąpić inny symbol jeśli jest potrzeba na skompletowanie wygrywającej kombinacji, jednak nie będzie on mógł zastąpić bonusowego znaku. Bonusowy symbol w tej grze hazardowej to nachmurzony Szeryf.

No comments

Leave a Reply