Mobile

Ri Ri Jin Cai

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Ri Ri Jin Cai

Maszyna do Gier Ri Ri Jin Cai Online Za DarmoMaszyna do gry Ri Ri Jin Cai jest grą hazardową bazującą na chińskich postaciach, które zarabiają mnóstwo pieniędzy każdego dnia. Maszyna ta oferować będzie 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to najlepszy plan na zarabianie pieniędzy i możesz już teraz rozpocząć rozgrywkę na stronie Playtech. Symbole w tej grze hazardowej będą reprezentować kulturę Chin. Wśród znaków znajdziesz Śmiejącego się Buddę, Maneki Neko, szczęśliwe koty, Jin Chan, pieniężne żaby oraz złote sztabki.

Maszyna do Gier Ri Ri Jin Cai Online Za Darmo

 

Główna nagroda tej maszyny do gry oferować będzie 10,000x razy zakładu za linię. Jest to wygrana, którą gracz może zdobyć za pomocą kombinacji zawierającej pięć ikon Buddy na 20 wygrywających liniach. Kolejną największą nagrodą jest 1,000x razy za zdobycie pięciu symboli żaby. Zaraz później jest 500x razy zakładu za zdobycie pięciu symboli worka pieniędzy. Ostatnią wartościową nagrodą jest 400x razy zakładu za pięć złotych sztabek.

Specjalne symbole gry

Jeśli chcesz zacząć wygrywać prawdziwe pieniądze, powinieneś zacząć od stawiania prawdziwych pieniędzy. Najniższy zakład wynosi 0.20, a największy aż 500.00. Aby wygrać jeszcze więcej, powinieneś rozejrzeć się za specjalnymi symbolami na ekranie maszyny. Dzikim znakiem tego automatu do gry jest ikona Buddy i może ona stworzyć wygrywające kombinacje za inne ikony. Jednakże, nie będzie ona w stanie zastąpić bonusowego znaku. Bonusowy znak to szczęśliwy kot. Jest on warty aż 50x razy zakładu, jeśli stworzy wygrywającą kombinację. Poza nagrodą aktywuje też dla Ciebie darmowe obroty. Możesz zwiększyć szansę na zdobycie darmowych obrotów, jeśli będziesz codziennie grać. W pierwszy dzień dostaniesz 8 darmowych obrotów, a w dniu piątym, liczba ta wzrośnie aż do 18 darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply