Mobile

Power Pups Heroes

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Power Pups Heroes

Maszyna do Gier Power Pups Heroes Online Za DarmoMaszyna do gry Power Pups Heroes jest o walce, która trwa od wielu lat i wielu wieków, a odbywa się ona pomiędzy psami i kotami. Motywem tej maszyny do gry jest Catgorilla, która została stworzona przez ludzi z przyszłości i porwała ona Królową psiaków. Powinieneś spróbować zagrać na tej maszynie, abyś mógł pomóc psiakom odbić swoją królową ze złych rąk.

Maszyna do Gier Power Pups Heroes Online Za Darmo

 

Motyw tej gry hazardowej jest zupełnie inny od tego, co użytkownicy maszyn mogli widzieć. Ta gra zawiera standardową strukturę 25 wygrywających linii wraz z 5 bębnami i będą one dominować wyniki. Zakład może zostać zmieniony z ekranu głównego i operuje nim prosty przycisk zakładów. Jest tutaj do wyboru opcja zakładu za linię oraz całkowitego zakładu, które mogą pomóc użytkownikom w dobrym dopasowaniu postawionego zakładu, a taki przycisk jak szybkie obracanie upewni się, że gracze będą na szczycie swojej rozgrywki.

Po prawej stronie ekranu głównego jest pobłyskujący i przedziwny garnek pełen błyskawic. Ten garnek w tej maszynie do gry nazwany jest maszyną ‘Here Transform’. Może ona zamienić symbole kota i psa w coś, co będzie dużo bardziej nagradzające i stanowczo mocniejsze.

Specjalne symbole gry

Ten automat do gry cechuje się niespodziewanym dzikim symbolem. To pomaga graczom zamienić herosów dookoła w wolny sposób, a to pomaga w skompletowaniu ważnych wygrywających kombinacji wesoło i szybko. Są tutaj też dwa niespodziewane dzikie znaki, które mogą sprawić, że wszystko stanie się bardziej interesujące, jako że mają one moc zwiększania dzikiego znaku. Kolejnym specjalnym symbolem jest tron jednego ze specjalnych herosów. Może on otworzyć aż 10 darmowych obrotów dla gracza i jest to dodatek do monet, które po pewnym czasie może rozdać.

No comments

Leave a Reply