Mobile

Pharaohs Treasure

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Pharaohs Treasure

Maszyna do Gier Pharaohs Treasure Online Za DarmoMaszyna do gry Pharaoh’s Treasure jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie PlayPearls i będzie ona przypominać szczęście rodem z dzieciństwa. Ten automat do gry oferuje 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii, a akcja dzieje się w Starożytnym Egipcie i posiada ona wszystko czego będziesz potrzebował, aby cieszyć się rozgrywką, zaczynając od darmowych obrotów, aż do bonusowych poziomów.

Maszyna do Gier Pharaohs Treasure Online Za Darmo

 

Symbole w tej maszynie do gry zostały stworzone w ten sposób, żeby pasowały one do motywu oraz oddawały odpowiednio jej atmosferę. Jeśli uda Ci się zdobyć skarb, który będziesz musiał odkopać z piachu, będziesz w stanie cieszyć się aż do 200 kredytów, za zdobycie 5 z nich. Bonusowy symbol w tej grze hazardowej wygląda jak rubinowy diament i posiada on idealny kształt oraz został on idealnie okrojony. Gracz powinien być w stanie zdobyć trzy z nich, aby mógł doświadczyć całego efektu, a za zdobycie pięciu zostaniesz nagrodzony aż 60 darmowymi obrotami. Ta maszyna do gry posiada również bonusowy poziom podczas rozgrywki, a wraz z nim zostaniesz zabrany do miejsca, gdzie symbole Faraona zostaną aktywowane.

Cechy gry

Wartość monety zaczyna się od 0.10 aż do 1.00. Nawet jeśli wygląda to na całkiem niską cenę, wygrywające linie podniosą tą stawkę, która wynosić będzie 2.00 za całość obrotu.

Wygrywające linie również mogą zostać dopasowane tak, aby ich ilość pasowała Tobie jako graczowi. Aktywowanie automatycznych obrotów jest dużo łatwiejsze, biorąc pod uwagę rozgrywkę z obracaniem bębnów manualnie. Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę w tej maszynie do gry, od razu zobaczysz, że jest to specjalna gra, jako że przykrywa ona sobą inne gry na tej stronie.

No comments

Leave a Reply