Mobile

Neon Cowboy

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Neon Cowboy

Maszyna do Gier Neon Cowboy Online Za DarmoMaszyna do gry, Neon Cowboy jest grą hazardową, która nie jest zbyt skomplikowana. Możesz zdobyć zalewie kilka obrotów, jednak rozgrywka napakowana będzie wystarczającą ilością zabawnych cech, podczas gry Ty będziesz mógł wygrywać spore nagrody i cieszyć się wielkimi wypłatami.

Maszyna do Gier Neon Cowboy Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 5 bębnach wraz z 30 wygrywającymi liniami. Będziesz mógł cieszyć się jeszcze lepszymi rzeczami, jeśli tylko zdecydujesz się na rozgrywkę z maksymalnym zakładem oraz wszystkimi wygrywającymi liniami. Największy zakład, jaki możesz tutaj postawić wynosi aż 60 dolarów i sprawi to, że możesz sprawić, że spustoszysz swój balans konta kasyno jeśli nie będziesz za bardzo uważać. Jednakże, dobrymi informacjami jest to, że szansa na wygraną dużych wypłat jest całkiem wysoka jeśli postawisz na maksymalny zakład.

Możesz wygrać tutaj 5x razy Twojego zakładu, jeśli tylko dopasujesz do siebie trzy symbole. Maksymalna główna wygrana warta jest aż 500x razy zakładu za wygrywającą linię, jeśli zdobędziesz pięć symboli kowbojki. Bonusowa runda oferuje ekscytujące wygrane aż 20x razy Twojego zakładu.

Niezależnie od podstawowej struktury i zwyczajnego układu, Neon Cowboy jest tytułem, który posiada uderzającą moc. Ta maszyna do gry posiada kilka unikalnych symboli, a znaki o niskiej wartości będą odpowiadać motywowi tej gry, podczas gry obracające się bębny podróżować będą z prędkością światła.

Symbole gry

Ikony w tej maszynie do gry zawierają odznakę szeryfa, kaktusa, kowbojskie buty, kowbojski kapelusz oraz podkowy konia. Symbole o największej wartości są reprezentowane przez kowboja i kowbojkę. Ikony zostały stworzone za pomocą jasnych, neonowych kolorów i sprawia to, że gra staje się bardzo interesująca już po samym wyglądzie, a bębny będą podświetlać się kiedy zostaną aktywowane.

No comments

Leave a Reply