Mobile

Naughty Girls Cabaret

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Naughty Girls Cabaret

Maszyna do Gier Naughty Girls Cabaret Online Za DarmoMaszyna do gry Naughty Girls Cabaret jest grą, która posiada soczysty motyw kabaretu. Będzie on zabawiać gracza w podniecający, erotyczny sposób. Dziewczyny ubrane są w skąpe, przyległe stroje, wraz ze słodziutkimi ustami, które z łatwością urzekną i skuszą gracza. Wszystko to będzie dziać się na 5 bębnach i 20 stałych wygrywających liniach.

Maszyna do Gier Naughty Girls Cabaret Online Za Darmo

 

Dziewczyny widoczne na maszynie ubrane są w koronki i inne skąpe ubrania. Będą one mrugać jednym okiem i wysyłać całusy w Twoją stronę. Są tutaj blondynki i czarnowłose piękności, a Ty jesteś gościem VIP w ich kabarecie.

Jednakże, kobiety nie są jedyną rzeczą jaką powinieneś szukać w tej maszynie do gry. Możesz też dobrać się w niej do wysokich wygranych. Kiedy zdobędziesz kobietę ubraną w czerwień, Twoja wygrana będzie pomnożona 5000x razy.

Symbole gry

Tło tej maszyny do gry pokazuje na sobie Paryż, w miejscu w którym znajduje się Moulin Rouge wraz z całą sceną nocną. Przestrzeń wypełniona będzie perłami, wysokimi kapeluszami i perfumami. Ikony w tej grze hazardowej zawierają symbole z kart do gry, a w tym J, 10, K oraz A. Innymi symbolami są tancerki z kabaretu.

Dziki znak rozszerzy się kiedy tylko pojawi się na drugim i czwartym bębnie maszyny. Pokaże on dwa atrakcyjne i kształtne cienie pięknych kobiet. Będziesz mógł też znaleźć bonusowy znak, który nagradzać będzie gracza 20 dodatkowymi obrotami, wraz z opcjonalnym wyborem bonusu, kiedy obroty te się skończą, za pomocą opcji wyboru karty.

Najniższym zakładem w tej maszynie do gry jest 0.50, a Ci, którzy mają więcej pieniędzy, mogą zacząć aż z 10 kredytami. Jednakże, nie jest to zawsze wymagane. 20 wygrywających linii w tej grze hazardowej są również możliwe do dopasowania, co oznacza, że gracz może wybrać sobie ilość wygrywających linii z jakimi chce grać.

No comments

Leave a Reply