Mobile

Naughty Girls Cabaret

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Naughty Girls Cabaret

Maszyna do Gier Naughty Girls Cabaret Online Za DarmoMaszyna do gry Naughty Girls Cabaret jest grą, która posiada soczysty motyw kabaretu. Będzie on zabawiać gracza w podniecający, erotyczny sposób. Dziewczyny ubrane są w skąpe, przyległe stroje, wraz ze słodziutkimi ustami, które z łatwością urzekną i skuszą gracza. Wszystko to będzie dziać się na 5 bębnach i 20 stałych wygrywających liniach.

Maszyna do Gier Naughty Girls Cabaret Online Za Darmo

 

Dziewczyny widoczne na maszynie ubrane są w koronki i inne skąpe ubrania. Będą one mrugać jednym okiem i wysyłać całusy w Twoją stronę. Są tutaj blondynki i czarnowłose piękności, a Ty jesteś gościem VIP w ich kabarecie.

Jednakże, kobiety nie są jedyną rzeczą jaką powinieneś szukać w tej maszynie do gry. Możesz też dobrać się w niej do wysokich wygranych. Kiedy zdobędziesz kobietę ubraną w czerwień, Twoja wygrana będzie pomnożona 5000x razy.

Symbole gry

Tło tej maszyny do gry pokazuje na sobie Paryż, w miejscu w którym znajduje się Moulin Rouge wraz z całą sceną nocną. Przestrzeń wypełniona będzie perłami, wysokimi kapeluszami i perfumami. Ikony w tej grze hazardowej zawierają symbole z kart do gry, a w tym J, 10, K oraz A. Innymi symbolami są tancerki z kabaretu.

Dziki znak rozszerzy się kiedy tylko pojawi się na drugim i czwartym bębnie maszyny. Pokaże on dwa atrakcyjne i kształtne cienie pięknych kobiet. Będziesz mógł też znaleźć bonusowy znak, który nagradzać będzie gracza 20 dodatkowymi obrotami, wraz z opcjonalnym wyborem bonusu, kiedy obroty te się skończą, za pomocą opcji wyboru karty.

Najniższym zakładem w tej maszynie do gry jest 0.50, a Ci, którzy mają więcej pieniędzy, mogą zacząć aż z 10 kredytami. Jednakże, nie jest to zawsze wymagane. 20 wygrywających linii w tej grze hazardowej są również możliwe do dopasowania, co oznacza, że gracz może wybrać sobie ilość wygrywających linii z jakimi chce grać.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!