Mobile

Mobster Lobster

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Mobster Lobster

Maszyna do Gier Mobster Lobster Online Za DarmoJeśli jesteś wielbicielem podwodnych tajemnic i królestw, w takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Mobster Lobster nie jest zwyczajnym daniem z homara. Ta darmowa maszyna opowiada o podwodnej mafii! Wraz z nim przybędzie zagrożenie i ryzyku, jednak możesz za to zostać hojnie i sowicie nagrodzony.

Jest to maszyna do gry oferująca 5 bębnów, która posiada aż do 50 wygrywających linii. Możesz postawić zakład od 0.01 aż do 2 monet w tej darmowej grze hazardowej za każdą z wygrywających linii. Maksymalna wygrana w tej maszynie do gry to 500x razy Twojego zakładu. Zasady tutaj są całkiem proste w porównaniu do innych gier od Genesis Gaming. Poza tym, będziesz mógł w tej grze hazardowej zobaczyć wiele innych symboli, które będą ściśle związane z podwodnym motywem w tej maszynie. Jest tutaj tablica wypłat, gdzie będziesz mógł sprawdzić ile wart jest każdy z symboli.

Maszyna do Gier Mobster Lobster Online Za Darmo

 

Symbol skrzyżowanych broni, jak sam będziesz mógł zobaczyć, jest w tej grze dzikim symbolem i będzie on mógł układać się w stos. Ten symbol formować się będzie na bębnach sam z siebie. Może on zastąpić wszystkie inne symbole, które obecne będą na bębnach, jednak nie będzie on mógł podmienić bonusowego symbolu. W każdym razie, bonusowy symbol posiada swoje własne, unikalne wartości, jako że może on aktywować rundę darmowych obrotów.

Symbol muszli jest bonusowych znakiem i mimo tego, że nie będzie on aktywować żadnych mini gier – jak w innych maszynach, będzie on aktywował rundę darmowych obrotów. Będziesz musiał postarać się zdobyć bonusowe znaki na bębnach aby aktywować darmowe obroty. Jeśli uda Ci się zdobyć bonusowy znak podczas rundy darmowych obrotów, jest opcja, iż będziesz mógł przedłużyć rundę darmowych obrotów. Oznacza to, że wygrane mogą nigdy się nie skończyć. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że ta darmowa gra hazardowa jest nowoczesna, interesująca i mimo tego, że mogłaby być lepsza, w podsumowaniu wychodzi ona na niezwykle zabawną i interesującą grę.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!