Mobile

Mariachi

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mariachi

Maszyna do Gier Mariachi Online Za DarmoMariachi, maszyna do gry, posiada 40 wygrywających linii i łączy ona w sobie emocje rodem z Dzikiego Zachodu oraz spore nagrody pieniężne, jakimi możesz cieszyć się na bębnach tej gry. Ta gra hazardowa od Stake Logic posiada unikalne cechy, gdyż w niej kryminaliści pozują na pozornie niewinnych muzyków z grupy Mariachi. Nie powinieneś jednak się na to nabierać, ponieważ instrumenty na których oni grają i używają normalnie, chowają w sobie niebezpieczne bronie i będą oni chronić tego, co udało im się ukraść, aż do swojej śmierci.

Maszyna do Gier Mariachi Online Za Darmo

 

Jest to czas aby rozpocząć rozgrywkę i rozpocząć obroty bębnami, aby zdobyć bonusy, które dadzą użytkownikom darmowe obroty wraz z szansą na złapanie jednego z członków gangu i zdobycie dużych nagród pieniężnych. Jest też tutaj specjalny darmowy bonus obrotów, które oferują darmowe obroty, a szanse na zdobycie go zwiększają się z każdym ruchem bębnów. Jest to dobry czas na załatwienie członków gangu Mariachi i cieszyć się dużo większymi wygranymi w tej grze hazardowej.

Symbole gry

Dziki symbol w tej maszynie do gry to znak plakatu gończego wraz z trzema kryminalistami Mariachi na nim. Może on zastąpić inne z symboli, jednak z wyjątkiem symbolu bonusowego.

Bonus darmowych obrotów: jeśli zdobędziesz trzy lub więcej z worków z pieniędzmi na jakimkolwiek miejscu na bębnach tej gry hazardowej, dostaniesz wtedy bonusową rundę darmowych obrotów.

Możesz zdobyć tutaj bonus zablokowania i obrotu jeśli jeden z symboli postaci x4 wyląduje na pierwszym z bębnów, a wtedy będzie on mógł zająć cztery pozycje na bębnach. Kiedy bonusowa cecha się uaktywni, symbole postaci które widoczne są na bębnach tej maszyny do gry zostaną zablokowane na swoim miejscu. Bębny aż do 5 razy będą automatycznie obracać się, podczas gdy nowe, pasujące symbole postaci lub dzikie znaki będą pojawiać się na bębnach.

No comments

Leave a Reply