Mobile

Luchadora

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Luchadora

Maszyna do Gier Luchadora Online Za DarmoMaszyna do gry Luchadora jest grą, która bazuje na meksykańskich zapasach i oferuje ona wystarczającą ilość rozrywki korzystając z pomocy masywnych zapaśników w strojach z lycry. Ta gra hazardowa zawiera darmowe obroty, klejące się dzikie znaki oraz zwykłe dzikie symbole. Gra posiada 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Kiedy już sprawisz, że bębny zaczną się obracać, ludzie akcji sami pokażą się na ekranie gry. Zakłady zaczynają się od 0.10 za każdy z obrotów. Ci, którzy lubią wysokie zakłady mogą podnieść go aż do 100.00 za każdy z obrotów. Im więcej postawisz zakładu, tym więcej będziesz w stanie zdobyć wygranej.

Maszyna do Gier Luchadora Online Za Darmo

Zapasy są popularną formą rozrywki, a ta gra hazardowa jest zawzięta w swoim motywie. Bębny tej maszyny do gry ustawione zostały na ringu zapaśniczym i są one otoczone przez chmury stworzone za pomocą wielu kolorowych dymów, co przyciągnie uwagę oglądających.

Każdy z bębnów posiada 5 symboli i są tutaj różne ich wygrywające kombinacje z przeróżnym, kolorowym meksykańskim jedzeniem takim jak papryczki chili i papryki. Panel kontrolny znajdziesz w dolnej sekcji ekranu tej gry i pokazuje on na sobie wygrane, zakłady oraz balans konta. Oferuje on również możliwość dopasowywania zakładów przed zainicjowaniem automatycznej rozgrywki, oraz podgląd na tabelę wypłat.

Symbole gry

Zapaśnicy w tej maszynie do gry przynoszą ze sobą wielkie wygrane. El Toro jest symbolem który będzie mógł doprowadzić Cię do głównej wygranej, jeśli tylko uda Ci się zdobyć pięć z nich. Główna wygrana oferuje mnożnik Twojego zakładu razy 25x, więc gracz, który postawi zakład 100.00, będzie mógł zgarnąć wygraną aż 25,000. El Rayo jest kolejnym z dobrze wypłacających symboli, czyli mnożnik 20x razy. El Serpiente jest trzecim wysoko wypłacającym symbolem i oferuje on mnożnik 17.5x razy. El Pantera jest warty aż 15x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply