Mobile

Liu Fu Shou

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Liu Fu Shou

Maszyna do Gier Liu Fu Shou Online Za DarmoMaszyna do gry Liu Fu Shou jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i bazuje ona na orientalnej mitologii o Shou, Fu i Liu. Są oni bogami gwiazd, o których opowieści można znaleźć w chińskim folklorze. Są oni bogami, który oferują autorytet, długie życie, zdrowie, dobrobyt, sukces, status i szczęście.

Maszyna do Gier Liu Fu Shou Online Za Darmo

 

Jest kilka cech, które odznaczają się w tej maszynie do gry. Na przykład, jest tutaj układ pasujący do rozgrywki, kaskadujące bębny wraz z główną nagrodą wynoszącą aż 1,000,000.

Symbole gry

Nawet jeśli tytuł tej maszyny do gry jest o bogach, bazuje ona na bardziej przyziemnych sprawach. Ten automat do gry oferuje wiele dzikich ikon wraz z przepięknym krajobrazem, który znajdziesz tylko na Wschodniej części świata. Powinieneś spodziewać się zobaczyć przeurocze pandy, straszne tygrysy, cwane węże, niebezpieczne smoki, zabawne małpy i dziobate ptaki. Podczas rozgrywki będziesz mógł zobaczyć kilka cech z Kung Fu Pandy. Jasne kolory wraz z zabawną animacją w tej grze hazardowej upewnią się, że gracz z pewnością będzie coraz bardziej urzeczony z każdym obrotem.

Cechy gry

W przeciwieństwie do innych maszyn na jakich miałeś zapewne okazję grać, ten automat do gry nie jest o szukaniu pasujących symboli na wcześniej aktywowanych wygrywających liniach. Będziesz musiał dopasować symbole na zablokowanym wzorze. Kiedy uda Ci się trafić na wygrywający blok znaków, zniknie on, aby nowe symbole mogły się pojawić. To zwiększa szansę na więcej wygranych.

Ta maszyna do gry dziać się będzie na układzie 5×5. Najniższa nagroda jest oferowana przez pięć ptaków. Największą nagrodą jest główna wygrana wynosząca 1 milion monet. Ta wygrana jest oferowana przez zdobycie ośmiu lub więcej pand na ekranie. Jednakże, będziesz mógł wygrać maksymalną nagrodę z zakładem wynoszącym 5 monet.

No comments

Leave a Reply