Mobile

King Tuts Chamber

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

King Tuts Chamber

Maszyna do Gier King Tuts Chamber Online Za DarmoMaszyna do gry King Tut’s Chamber jest grą hazardową z egipskim motywem. Opowiada ona o faraonie Tutankhamunie, którego skrócone imię to Tut.

Maszyna do Gier King Tuts Chamber Online Za Darmo

 

Na samym początku będziesz mógł zobaczyć wideo. Zobaczysz na nim dwa drzewa, które oddalać się będą z każdej strony, jednocześnie podkreślając obecność piramidy w trakcie ciemnej nocy z pełnią księżyca. Nazwa tej maszyny do gry pokaże się w kolorze jasnego żółtego, a następnie zniknie, kiedy kamera przesunie się na piramidę.

Imponująca atmosfera tej gry hazardowej utrzyma się, kiedy przejdziesz przez bramę. Środek piramidy wyglądać będzie na czysty i schludny, wszystko na ekranie będzie pokazywać, że detale zostały ostrożnie połączone ze sobą. Jest tutaj czerwony i pomarańczowy kolor z unoszącym się ogniem w tle, szczególnie widocznym na żółtej, piaskowej ścianie i piaszczystym podłożu. W tle zobaczysz również hieroglify, które pozwolą Ci wczuć się w erę tego wielkiego faraona. Jasny żółty obecny będzie również w przejrzystej czcionce tekstu. Po każdej ze stron ołtarze będziesz mógł zobaczyć opcje 25 wygrywających linii.

Symbole gry

Ta maszyna do gry cechuje się 5 bębnami, a symbole w niej będą ściśle związane z jej motywem. Zobaczysz tutaj majestatyczną głowę faraona Tuta, kociego faraona, klejnot skarabeusza, piramidę, krzyż Ankh, Oko Horusa i uskrzydlone boginie.

Najwyżej opłacanym symbolem w tej maszynie do gry jest sam Faraon Tut, który zapewniać będzie aż 2,500 kredytów. Dzikim znakiem tej gry hazardowej jest żółte słowo i dwa kije reliktowe widoczne na tle, które zwiększać będą szansę na wygraną. Specjalne znaki w tej maszynie do gry to rundy darmowych obrotów, oraz znaki dzikiej karty.

No comments

Leave a Reply