Mobile

Jade Connection

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Jade Connection

Maszyna do Gier Jade Connection Online Za DarmoJadeit zawsze był ceniony i trzymany w jak największym szacunku jeśli chodzi o kamienie szlachetne. Indianie uważali jadeit za przynoszący dobrą fortunę i bogactwo symbol; Majowie z kolei uważali, że jest to kolor, który pomoże uprawom zaowocować, a Nordowie jadeit wbijali w korony, aby zapewnił on dostatek.

Maszyna do Gier Jade Connection Online Za Darmo

 

Taka jest moc jadeitu i właśnie ta moc stoi za maszyną do gry Jade Connection. Ta gra hazardowa cechuje się grafiką 2D, prostą rozgrywką wraz z obecnością naprawdę interesujących cech. Ta maszyna do gry została zakodowana w języku programowania HTML5 co oznacza, że można do niej uzyskać dostęp z różnych platform.

Maszyna do gry Jade Connection bazuje na 5 bębnach oraz 5 wygrywających liniach. Symbole tej gry hazardowej dają z siebie wszystko w podtrzymaniu motywu tej gry i są one pokazem różnych odcieni zieleni jadeitu.

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, wtedy będziesz mieć szansę na zdobycie wygranej korzystając z którejkolwiek z dwóch dostępnych dróg. To oznacza, że odpowiednia, wygrywająca kombinacja może zostać zdobyta zarówno z lewej do prawej jak i z prawej do lewej. To podwaja szanse na zdobycie nagrody.

Specjalne symbole gry

Ta maszyna do gry cechuje się bonusowym znakiem, który zwiększa wygrane za pomocą oferowania darmowych obrotów. Symbolem bonusowym jest tajemnicza statua smoka wyryta w jadeicie, a medytujący Budda wyryty w jadeicie gra tutaj jako dziki symbol rozgrywki. Jest to symbol oświecenia, pokoju i harmonii. Pomaga on oderwać się od frustrującej sytuacji prawie pełnej kombinacji i może on zastąpić właśnie ten symbol, którego brakuje. Jednakże, jako dziki znak, nie będzie on wypłacać Ci żadnych wygranych.

No comments

Leave a Reply