Mobile

Hot 7 Wheel

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Hot 7 Wheel

Maszyna do Gier Hot 7 Wheel Online Za DarmoMaszyna do gry Hot 7 Wheel jest grą hazardową która znana jest z posiadania bardzo nietypowej atmosfery, a w tym samym momencie podtrzymuje ona klasyczny design. Sam automat do gry bazuje na 5 bębnach i 25 wygrywających liniach, posiada on również atmosferę retro gier jaka może Ci się spodobać kiedykolwiek i gdziekolwiek będziesz chciał ją wypróbować. Ta gra hazardowa nie jest normalną grą, ponieważ zawiera ona żywe kolory i płonące, wielkie nagrody. Bębny ociekają wręcz czerwienią, płoną w oczekiwaniu zabierając Cię na szaloną przygodę. Środek tej maszyny pomoże Ci doświadczyć takiego ognia i żaru jakiego nigdy w życiu nie widziałeś.

Maszyna do Gier Hot 7 Wheel Online Za Darmo

 

Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał postawić zakład wahający się od 0.10 aż do 2.50 centów ogólnie. W razie gdyby gra nie układała się tak, jak tego oczekujesz, będziesz mógł postawić 2 kredyty na każdą z wygrywających linii, a wtedy Twój całkowity zakład wyniesie 50 kredytów. Przyciski z symbolem plusa i minusa będą tutaj Twoimi przyjaciółmi, przede wszystkim dlatego, że na tym automacie do gry nie ma przycisku ustawiającego automatycznie maksymalny zakład.

Bębny w tej maszynie do gry są w układzie 5×3 i są one tutaj jako dekoracja. Jednakże, są w stanie one wyłączyć wygrywające linie, lub na powrót je włączyć. W razie gdybyś chciał zmienić swój zakład, będziesz musiał kliknąć na tytuł, a zakład ustawiasz jak chcesz.

Aby pozwolić bębnom maszyny do gry obracać się samym, wtedy jako gracz, będziesz mógł włączyć opcję automatycznej rozgrywki. Ta gra hazardowa nie posiada żadnych ustawień, które mógłbyś wypróbować, powinieneś kliknąć na przycisk „Select” na bębnach i wszystko zacznie się samo kręcić.

No comments

Leave a Reply