Mobile

Hippie Roll

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Hippie Roll

Maszyna do Gier Hippie Roll Online Za DarmoMaszyna do gry Hippie Roll jest grą hazardową pełną miłości i pokoju, stworzoną przez PlayPearls. Ten automat do gry wygląda jak niezbyt udany batonik z lat 60 i oferuje on 5 bębnów które wprost wypełnione są ogromną ilością pozytywnej energii i wręcz zbyt wieloma wygranymi. Oczy ustawione są w dobry sposób, a rozgrywka oferować będzie 20 stałych wygrywających linii, więc nie ma możliwości, aby gracz mógł je dopasować. Sama rozgrywka w tej maszynie do gry nie oferuje zbyt wielu bonusów i dodatkowych opcji, jednak zwraca się ona ku innej drodze, jaka może zapewnić Ci nielimitowaną ilość darmowych obrotów.

Maszyna do Gier Hippie Roll Online Za Darmo

 

Jedyna rzecz jaką możesz ustawić w tej maszynie do gry podczas rozgrywki jest zakład, jako że wygrywające linie tutaj są stałe i nie ma możliwości zmiany ich w żaden sposób. Są tutaj też przyciski z symbolami plusa i minusa z których możesz skorzystać, aby ustawić całkowity zakład rozgrywki, będziesz mógł też zobaczyć, że zakład ten bazowo wynosi maksymalnie 0.10. Kiedy zakład będzie zawierać wszystkie 20 wygrywających linii, wtedy zakład wynosić będzie 2.00. Jeśli chciałbyś zwiększyć jeszcze trochę swój zakład, wtedy jego wartość wynosić będzie 4.00 monet.

Symbole gry

Ta maszyna do gry cechuje się 1 typem symboli i wszystkie z nich znajdziesz na bębnach, jedne będą pojawiać się więcej razy niż inne. Podczas rozgrywki, nie będzie to łatwe aby dostać wysoko opłacane symbole. Znaki darmowych obrotów w tej grze hazardowej dają bonusy oraz wielkie nagrody jeśli pięć z nich pojawi się na bębnach. Dzikim znakiem jest moc kwiatów i eliminuje ona inne symbole, a najwyżej opłacanym symbolem jest długowłosy hipis który ma na sobie zieloną, długą koszulę.

No comments

Leave a Reply