Mobile

Glorious Rome

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Glorious Rome

Maszyna do Gier Glorious Rome Online Za DarmoGlorious Rome, maszyna do gry, jest tą grą hazardową, która może przyciągnąć uwagę użytkowników na różne sposoby. Posiada ona elegancją grafikę i widać po niej wyraźną obietnicę niesamowitych i epickich przygód. Gra osadzona jest w Imperium Rzymskim. Ta maszyna łączy ze sobą stare oraz nowe, z szansą na zmianę każdego z obrotów, do tego, czego będziesz potrzebować najbardziej, dopasowując się do swojego stylu gry oraz aktualnego humoru.

Rzym jest wśród głównych Centrów Zachodniej Cywilizacji, i tak wciąż jest teraz przez wiele wieków. Ta maszyna do gry próbuje ucieleśnić to unikalne miasto jako jedno z najbardziej ikonicznych elementów, które łączyły główne miasto Imperium Rzymskiego. Obracające się bębny gry znajdziesz ustawione w ramce rzymskiej świątyni. Są tam dwie wysokie kolumny z marmuru, które stoją po każdej stronie ekranu gry, podczas gry blokuje on widok. Nie ma prawdziwego tła na jakie mógłbyś popatrzeć, jednak tylko na bębny tej maszyny z jej kolorowymi znakami.

Maszyna do Gier Glorious Rome Online Za Darmo

 

Symbole w tej maszynie do gry będą wymagać Twojej uwagi, jako że ich design graficzny jest sugestywny i elegancki, niczym ten ze starożytnego imperium. Gra ta posiada 5 bębnów, które pokazują po 3 symbole co każdą z rund, oraz 20 wygrywających linii. Gracz zacznie za pomocą wybrania jak wiele wygrywających linii chciałby aktywować i postawić na nie zakład, a później przełączyć się na odpowiednie ustawienie wielkości monety oraz ilości monet, które chciałby postawić na tej maszynie. Kiedy to będzie już gotowe, gracz powinien wcisnąć przycisk „Ok” aby zapisać swoje ustawienia.

Symbole w tej grze hazardowej to sakiewka ze złotem, srebrny kielich, manuskrypt, róg na picie oraz winogrona. Specjalnymi symbolami są Imperator, rzymska kobieta, centurion oraz sławny gladiator.

 

No comments

Leave a Reply