Mobile

Gets The Worm

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Gets The Worm

Maszyna do Gier Gets The Worm Online Za DarmoJeśli chodzi o temat robaków, to może być ciężka sprawa, aby pomyśleć o nich jak o czymś słodkim i uroczym. Jeśli chodzi o robaczki, które pełzają, dżdżownica jest prawdopodobnie najniżej patrząc na skalę bycia kochanym stworzeniem. Ta gra nie posiada w sobie robaków, jednak cechuje się ptakami, które na nie polują. Motyw tej maszyny do gry pochodzi od angielskiego powiedzenia, które brzmi ‘The early bird catches the worm’, co po polsku oznacza ‘Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje’. Jest to motyw, który może się wydać lekko archaiczny.

Maszyna do Gier Gets The Worm Online Za Darmo

 

Ta gra posiada 5 bębnów, a każdy jeden z nich posiada bardzo proste grafiki, które zajmowane są przez całkiem typowe symbole z motywem wiejskiego krajobrazu. Ilość wygrywających linii w tej grze wynosi 25. Symbole te są od słonecznika do domku dla ptaków i są one niezwykle kolorowe, co pozwala podnieść humor i zabawę z gry. Scena została ustawiona na otwartej przestrzeni, wolności oraz widocznym pastwisku. Jest to motyw przewodni i pozwala on graczom zatracić wszystkie zahamowania i podnieść postawiony zakład zaczynając od jednego momentu do drugiego.

Jak wygrywać?

Jak już zapewne mogłeś przewidzieć, gracze są w stanie dopasować do siebie różne kombinacje, aby konsola maszyny mogła wypłacić, podczas gry niektóre z symboli tej gry hazardowej oferują wyższą wartość w porównaniu do innych. Niektóre ze specjalnych symboli tej gry to na przykład bonusowy oraz dziki znak. Dziki znak to grafika logo tej maszyny do gry i jeśli będziesz w stanie dostać 5 z nich naraz na aktywnej wygrywającej linii, może to skutkować w wypłacie maksymalnej nagrody, która wynosi 20,000 kredytów. Bonusowy znak to postać robaka. Kiedy zdobędziesz 3 z nich, możesz dostać 3 darmowe obroty i ta ilość podnosi się w miarę zdobywania więcej dżdżownic.

No comments

Leave a Reply