Mobile

Gem Queen

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Gem Queen

Maszyna do Gier Gem Queen Online Za DarmoMaszyna do gry Gem Queen jest grą hazardową, którą znajdziesz na Playtech i będzie ona wywoływać nostalgię u wielu graczy. Muzyka w tle tego automatu do gry oraz jego symbole bazują wszystkie na Królowej Kleopatrze. Symbole w tej grze hazardowej bazują na kamieniach szlachetnych i złocie o których wierzy się, że pełniły niesamowicie wielką rolę w egipskiej cywilizacji. Dzikim znakiem tej gry jest ikona samej Kleopatry.

Maszyna do Gier Gem Queen Online Za Darmo

 

Tło tej maszyny do gry pokazywać będzie wielkie piramidy, które mienić się będą na okrutnym słońcu. U dołu ekranu tej gry hazardowej zobaczysz wartość linii, wartość zakładu oraz przycisk rozpoczynający obrót. Kiedy przytrzymasz ostatni przycisk przez jakiś czas, pojawi się pasek kontrolny dla automatycznych obrotów, na którym będziesz mógł ustawić pewną ilość obrotów, które same będą się obracać, bez potrzeby klikania.

Możesz kontrolować też dźwięki w tej maszynie do gry, lub też zdecydować o pominięciu wstępnego wideo.

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Ilość aktywnych wygrywających linii znajdziesz pod bębnami, włączając całkowity zakład oraz zakład za linię. Zakład za każdą linię może zostać zmieniona od 0.01 funtów aż do 100.

Specjalne symbole gry

Dzikim znakiem jest Kleopatra, podczas gdy logo gry Game Queen działa jako znak bonusowy. Zdobycie dwóch lub więcej bonusów będzie zapewniać mnożnik do całkowitego zakładu, co może znacząco podnieść Twoje wygrane.

Symbol darmowych gier jest oznaczony jako znak darmowych gier, pojawi się on na pierwszej, trzeciej lub piątej linii i zdobycie trzech z nich zapewni Ci rundy darmowych obrotów wraz z mnożnikiem dla zapadających się bębnów.

No comments

Leave a Reply