Mobile

Fruitilicious GI

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruitilicious GI

Maszyna do Gier Fruitilicious GI Online Za DarmoFruitilicious, maszyna do gry, przynosi wspomnienia Ogrodu Edenu razem ze wszystkimi soczystymi owocami, które wiszą na pnączach i tylko czekają, aż to właśnie Ty je zbierzesz. Ta gra cechuje się przepysznymi owocami i są one ustawione w najzieleńszym ogrodzie jaki możesz sobie wyobrazić.

Maszyna do Gier Fruitilicious GI Online Za Darmo

 

Kiedy otworzysz tą grę, od razu zostaniesz zapoznany z soczystymi owocami i będą Cię one wręcz błagać o to, abyś je zebrał. Kiedy dostaniesz się do głównego ekranu tej maszyny do gry, będziesz mógł znaleźć różne owoce na bębnach. Jednakże, nie ma tutaj formalnych kwadratów, jako że owoce wolno zwisają i są one utrzymane przez egzotyczne pnącza. Niektóre z symboli jakie zobaczysz to między innymi marakuja, pomarańcze, jabłka, owoce granatu, czerwone winogrona i ananasy. Tło posiada relaksującą muzykę i będą one błyszczeć i sączyć podczas obracania bębnami.

Aby wygrać, wszystko co musisz zrobić to dopasować do siebie trzy z symboli i różne symbole będą oferować różne nagrody pieniężne. Jabłko oferuje najniższą z nagród i jeśli uda Ci się zdobyć trzy z nich, wygrasz 10 monet. Owoc granatu oferuje najwyższą z nagród która wynosi 1000 monet. Symbol który posiada różne owoce na sobie, oferuje on małą nagrodę jeśli uda Ci się zdobyć po obrocie jeden lub nawet dwa. Jeśli obrócisz trzy z nich, wygrasz 200 monet.

Fruitilicious, maszyna do gry, oferuje 8 wygrywających linii oraz 3 bębny. Możesz grać używając tylko jednej monety na każdą z linii. Jednakże, możesz też zwiększyć wartość monety zaczynając od 0.02 idąc aż do 2.3. Główna nagroda na tej maszynie do gry wynosi 1000 monet. Nie powinieneś spodziewać się tutaj zobaczyć bonusowego symbolu, progresującej głównej nagrody, bonusowych gier lub dzikich symboli w tej grze hazardowej. Ta gra posiada i oferuje opcję automatycznej rozgrywki, którą możesz użyć grając zarówno na prawdziwe pieniądze, jak i w darmowej wersji maszyny.

No comments

Leave a Reply