Mobile

Fruiterra Fortune

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruiterra Fortune

Maszyna do Gier Fruiterra Fortune Online Za DarmoFruiterra Fortune, maszyna do gry, jest grą hazardową, gdzie musisz balansować na krawędzi i spróbować dostać się do dobrych bonusów, podczas unikania pułapek, które zakończą Twoją rozgrywkę. Ta gra hazardowa może zapewnić pewną dozę nostalgii dla niektórych z użytkowników, jako że właśnie tak powinny działać te automaty do gry. Możesz znaleźć tutaj klasyczne symbole, za którymi powinieneś się oglądać. Są tutaj BAR oraz dzwonki wraz z owocami takimi jak melony, wiśnie oraz pomarańcze.

Maszyna do Gier Fruiterra Fortune Online Za Darmo

 

Jeśli chciałbyś postawić tutaj swój zakład, będziesz musiał kliknąć na przycisk mnożnika, który znajdziesz na ekranie gry. Jeśli użyjesz 1 jako mnożnika, wtedy Twój zakład będzie wynosić 0.1. Jeśli wybierzesz mnożnik, który będzie wynosić aż 20, wtedy Twój zakład będzie wynosić 2 monety.

Ta gra nie posiada żadnych bębnów, a cała akcja będzie dziać się na krawędzi stołu, kiedy tylko naciśniesz przycisk obrotu. Wraz z kolorowymi światełkami, które będą wskazywać progres zgodnie ze wskazówkami zegara, wtedy zatrzyma się on na symbolu. Jeśli uda Ci się zdobyć wygraną, wtedy pokaże się ona na środku ekranu tej maszyny do gry. Ten automat do gry jest niczym Monopoly i jest to możliwe aby postawić zakład aż do 125.

Ta maszyna do gry posiada przycisk automatycznej rozgrywki i robi on to, co powinien robić. Nie będzie tutaj żadnego limitu, jeśli chodzi o dopasowanie ilości automatycznych obrotów jakie chcesz wykorzystać. Kolejnym z ważnych przycisków tej gry jest przycisk resetu i działa on tak, jak jest opisany. Jeśli chodzi o zakłady w tej grze hazardowej, będziesz musiał klikać na różne owoce, które będą pojawiać się na tabeli wypłat. Na przykład, jeśli postawisz zakład na wiśniach, będziesz musiał klikać na nią aż do momentu, w którym ustalisz taki zakład jaki chcesz.

No comments

Leave a Reply