Mobile

Fortune Lions Playtech

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fortune Lions Playtech

Maszyna do Gier Fortune Lions Playtech Online Za DarmoMaszyna do gry Fortune Lions jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i bazuje ona na motywie azjatyckim. Powinieneś spodziewać się zobaczyć tradycyjne ikony takie jak jadeitowe statuy, złote misy oraz złoto. Wszystko ustawione zostało w budynek z pagodowym dachem oraz z drzewem wiśni w tle. Ten automat do gry może wyglądać w pewnym sensie ogólnie, jednak po podsumowaniu, jest on naprawdę przyjemny i będzie z pewnością pasować wielu graczom z różnych miejsc na świecie.

Maszyna do Gier Fortune Lions Playtech Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Została ona zaprojektowana tak, aby pokazywać wysoką jakość i klasę, której możesz spodziewać się po grach od Playtech. Jedną z najlepszych rzeczy w tej grze hazardowej jest bonus ponownych obrotów bębnów w którym rozwijające się dzikie symbole będą usprawniać wygrywające kombinacje. Bonusowy znak w tej maszynie do gry będzie doprowadzać do wysokiej wartości znaków, jednak musi on być znaleziony na podanych bębnach, aby zapewnić nagrodę.

Po każdej stronie bębnów zobaczysz czerwony kolor dominujący ekran. Znajdziesz go nawet w odcieniu samych bębnów. Jest tutaj też delikatny róż, który rozkwitać będzie w tle, idealnie kontrastując z czerwonym kolorem. W symbolach dominuje zieleń i złoto.

Symbole gry

Symbolami w tej maszynie do gry są wartości z kart, takie jak Q, J, A, K. Zostały one wycięte z kolorowych wstążek, aby wpasować się w motyw azjatycki. Specjalnymi symbolami tego automatu jest złota misa, złota sztabka, statua lwa w kolorze jadeitu, tradycyjny chiński styl oraz złote monety. Bonusowym znakiem w tej grze są czerwone drzwi i zdobycie pięciu z nich doprowadzi Cię do największej nagrody, która wynosić będzie 100x razy Twojego zakładu.

No comments

Leave a Reply