Mobile

Forest Harmony

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Forest Harmony

Maszyna do Gier Forest Harmony Online Za DarmoMaszyna do gry Forest Harmony jest grą, gdzie będziesz w stanie uwolnić ciemną lub świetlaną magię podczas obracania bębnami i będziesz mógł zamienić symbole gry w złośliwe bestie lub przyjazne kreatury.
Forest Harmony, gra hazardowa, bazuje na 5 bębnach i 40 wygrywających liniach. Gracze będą mieli większe szanse na zdobycie wygranej z zielonego, lesistego królestwa w maszynie Forest Harmony. Gra oferuje szansę na uwolnienie darmowych obrotów i jest tutaj też bonusowa cecha, która będzie podtrzymywać balans zakładu w harmonii.

Maszyna do Gier Forest Harmony Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry dzieje się głęboko w sercu lasu, miejscu, gdzie rzadko kiedy stawiana była stopa ludzka i gdzie wielu nie dało rady dojść. W tym magicznym wymiarze leśnym, ciemne i świetlane moce są utrzymywane w balansie przez ciemne wróżki i świetlne wróżki i będą one latać dookoła, próbując trafić ludzi używając swoich magicznych różdżek, aby zmienić ich w złych lub dobrych ludzi. Symbole mogą zostać przeklęte zanim zostaną oczyszczone, bazując na zachciance danej wróżki. Jeśli symbol został oczyszczony, może on się przemienić w tymczasowy dziki symbol aby połączyć się z innymi ikonami i skompletować wygrywającą kombinację na linii.

Symbole gry

Innymi postaciami w tej maszynie do gry są niesamowite jednorożce, człowiek-drzewo, męski wojownik elfów oraz księżniczka wróżek. Symbole tej maszyny do gry zawierają ciemne drzewo, świetlanego elfa, ciemnego elfa, świetlaną wróżkę, ciemną wróżkę, świetlanego jednorożca oraz ciemnego jednorożca.
Forest Harmony zwiększa akcję wielkich bonusów i dzieje się tak dzięki specjalnemu symbolowi który jest zawarty w rozgrywce. Ta maszyna do gry została stworzona w grafice 2D i działa to bardzo dobrze, ponieważ przyzywa kreskówkową atmosferę, która pokazuje fantastyczny motyw przygody z dzieciństwa wielu graczy.

 

No comments

Leave a Reply