Mobile

Flame Busters

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Flame Busters

Maszyna do Gier Flame Busters Online Za DarmoMaszyna do gry Flame Busters jest grą, która oferuje 5 bębnów oraz 243 drogi do wygranej. Jest ona kompatybilna z wieloma różnymi urządzeniami, a jej zakład zaczyna się od 10p za każdy obrót. W tej grze hazardowej można zauważyć grafikę w stylu retro, jak w retro grach arkadowych. Ta maszyna posiada motyw strażacki, a gracz będzie musiał rozglądać się za symbolem ognia, ponieważ może on przekształcić się w zupełnie inny, nowy symbol. Jest to zarówno dziki znak tej gry, jak i bonusowy symbol, który pomagać będzie graczom w zdobyciu wielkich wygranych.

Maszyna do Gier Flame Busters Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry posiada bonusową rundę, a z nią możesz zdobyć aż 20 darmowych obrotów. Będziesz mógł zdobywać dzwony alarmowe, a także piąć się w poziomach, które zapewnią Ci darmowe obroty, jak i mogą aktywować opcję płonącej monety. Dzieje się tak, kiedy moneta o niskiej wartości stanie się symbolem ognia, dzięki czemu mogą zmienić Twoje wygrane. Ta gra hazardowa oferuje bonus Ćwiczeń Przeciwpożarowych, aktywuje się on kiedy 5 symboli monety zmieni się w 5 symboli ognia. Wysoka zmienność tej maszyny może pomóc Ci wygrać aż 5,280x razy Twojego zakładu za obrót. W symbolach tej maszyny do gry znajdziesz T, J, Q, K i są one stworzone w stylu monet z gry Mario Brothers, znajdziesz też Roasty McFry, czarodzieja, robota, pirata, kota o imieniu Toasty i człowieka kozę. Kot Toasty jest tutaj najwyżej wypłacającym symbolem, a gracz może dostać swój zakład pomnożony razy 10x jeśli zdobędziesz 5 z nich na wygrywającej linii.

Cechy gry

Maszyna do gry Flame Busters posiada 5 bębnów i 243 drogi do wygranej. Ta gra hazardowa może zostać włączona na różnych platformach, używając od 10p aż do 100 za każdy obrót. Jeśli chodzi o stronę wizualną, ta maszyna do gry wygląda niczym twór Nintendo i posiada ona grafikę, która może przypominać grę Mario Brothers.

No comments

Leave a Reply