Mobile

Fire Vs Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Fire Vs Ice

Maszyna do Gier Fire Vs Ice Online Za DarmoFire vs Ice, maszyna do gry, posiada 25 wygrywających linii wraz z 5 bębnami. Jej największa nagroda wynosi 5000. Ta gra jest kombinacją lodu oraz ognia, oferuje więc ona chłód i ciepło w jednym. Ta gra posiada klasyczny design retro z bonusową grą oraz darmowymi obrotami, które wymagają kogoś, kto posiada lodowato chłodne nerwy.

Maszyna do Gier Fire Vs Ice Online Za Darmo

 

Motyw tej gry hazardowej można łatwo znaleźć na jej bębnach, gdzie rzeczy są jednocześnie zbyt ogniste, ale też zbyt lodowate. Mimo retro motywu tej maszyny do gry, gracz może cieszyć się niezwykle nowoczesnymi, fanaberyjnymi wizualizacjami online. Są one stworzone z grafiką 3D oraz animacjami, które są w stanie podtrzymać poziom ekscytacji gracza podczas rozgrywki na tej maszynie do gry. Zakład w tej grze hazardowej zaczyna się od 0.25 kredytów i idą w górę, a maksymalnym poziomem zakładu w tej grze jest 25 dolarów. Gra ta będzie dobrze pasować zwykłym, zaawansowanym, a także w ogóle niedoświadczonym graczom.

Specjalne cechy gry

Gracz, który będzie w stanie dostać pięć 7 lub symboli lodu może zdobyć wygraną wynoszącą zakład pomnożony razy 5,000x. Dwie ikony są też dzikimi znakami w tej maszynie do gry i to oznacza, że są one w stanie zastąpić inne ikony, jeśli tylko będą w stanie utworzyć wygrywającą kombinację na wygrywającej linii. Ognisty dziki znak będzie się rozszerzać aby dostać się do innych, dodatkowych trzech pozycji, jednak lodowy znak jest w stanie rozszerzyć się tylko do jednej pozycji. Jednakże, może się on „przykleić” do tego samego bębna z następnym obrotem.

Poza dzikimi ikonami, gra ta posiada bonusowe elementy, które również odnoszą się do lodu oraz ognia. Ta maszyna do gry posiada dwie armaty, które nieprzerwanie strzelają płomieniami i ogniem. Są tutaj różne elementy, które mogą stać się jeszcze potężniejsze jeśli wygrana lodu lub ognia znajdzie się na bębnach gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!