Mobile

Fei Long Zai Tain

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fei Long Zai Tain

Maszyna do Gier Fei Long Zai Tain Online Za DarmoMaszyna do gry Fei Long Zai Tain jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z Playtech i jej nazwa oznacza Latającego Smoka, Przemierzającego Nieba w Chinach. Ten automat do gry posiada niesamowite obroty, 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Cechuje się on również 12 potężnymi symbolami, związanymi z legendami i mitami Chin.

Maszyna do Gier Fei Long Zai Tain Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje również specjalne bonusy takie jak rozwijające się symbole smoka wraz z rundami darmowych obrotów oraz mnożnikiem, który może przynieść naprawdę ogromne wygrane dla szczęśliwego gracza.

Ta gra hazardowa jest jedną wśród serii gier, w których deweloperzy skupili się na azjatyckiej mitologii, historii oraz kulturze.

Symbole gry

Bębny w tej maszynie do gry zostały wypełnione symbolami i kreaturami, które z pewnością wielu skojarzą się z aspektami związanymi ze Starożytnymi Chinami. Będziesz mógł znaleźć rybkę Koi, pieniężną złotą drogę, Jin Chana, mityczną kreaturę o której wierzy się, że przychodzi tylko podczas pełni księżyca i wtedy zapewnia bogactwa biznesom i rodzinom. Jest tutaj również Chiński feniks, zwany również Fenghuang. Pojawi się on w całej swojej żarliwej postaci i będzie symbolizować miłosierdzie i cnotę. Latający Smok, który nazywa się też Feilong, będzie zajmował środek ekranu i zapewni on wielkie zbiory. Innymi symbolami są chińskie symbole, które reprezentują złoto, ogień, drewno, ziemię i wodę.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry można dopasować. Zakład zaczyna się od 0.01 kredytów aż do 50 kredytów. Z takim zakładem za linię, gracz będzie w stanie wygrać główną nagrodę, która wynosi aż 10,000x razy podstawowego zakładu. Wraz z opcją maksymalnego zakładu, główna nagroda zapewni wygraną aż 500,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply