Mobile

Fei Long Zai Tain

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fei Long Zai Tain

Maszyna do Gier Fei Long Zai Tain Online Za DarmoMaszyna do gry Fei Long Zai Tain jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z Playtech i jej nazwa oznacza Latającego Smoka, Przemierzającego Nieba w Chinach. Ten automat do gry posiada niesamowite obroty, 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Cechuje się on również 12 potężnymi symbolami, związanymi z legendami i mitami Chin.

Maszyna do Gier Fei Long Zai Tain Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje również specjalne bonusy takie jak rozwijające się symbole smoka wraz z rundami darmowych obrotów oraz mnożnikiem, który może przynieść naprawdę ogromne wygrane dla szczęśliwego gracza.

Ta gra hazardowa jest jedną wśród serii gier, w których deweloperzy skupili się na azjatyckiej mitologii, historii oraz kulturze.

Symbole gry

Bębny w tej maszynie do gry zostały wypełnione symbolami i kreaturami, które z pewnością wielu skojarzą się z aspektami związanymi ze Starożytnymi Chinami. Będziesz mógł znaleźć rybkę Koi, pieniężną złotą drogę, Jin Chana, mityczną kreaturę o której wierzy się, że przychodzi tylko podczas pełni księżyca i wtedy zapewnia bogactwa biznesom i rodzinom. Jest tutaj również Chiński feniks, zwany również Fenghuang. Pojawi się on w całej swojej żarliwej postaci i będzie symbolizować miłosierdzie i cnotę. Latający Smok, który nazywa się też Feilong, będzie zajmował środek ekranu i zapewni on wielkie zbiory. Innymi symbolami są chińskie symbole, które reprezentują złoto, ogień, drewno, ziemię i wodę.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry można dopasować. Zakład zaczyna się od 0.01 kredytów aż do 50 kredytów. Z takim zakładem za linię, gracz będzie w stanie wygrać główną nagrodę, która wynosi aż 10,000x razy podstawowego zakładu. Wraz z opcją maksymalnego zakładu, główna nagroda zapewni wygraną aż 500,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!