Mobile

Fairy Tale

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Fairy Tale

Maszyna do Gier Fairy Tale Online Za DarmoMaszyna do gry Fairy Tale cechuje się 5 bębnami i 20 wygrywającymi liniami. Ta gra hazardowa przyniesie Ci ciszę i spokój, oraz są tutaj niebiańskie kreatury, które będą w stanie zapewnić Ci jeszcze więcej szczęścia przy wielkich wygranych w tym idyllicznym otoczeniu. Ta maszyna do gry miesza ze sobą różne uniwersa w przepięknym pakiecie. Jest ona wypełniona dodatkowymi bonusami, które są ekscytujące.

Maszyna do Gier Fairy Tale Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry została ustawiona na pięknym niebie z puchatymi chmurkami, które płynąć będą w czarującym świetle słońca. Bębny tutaj są kompletnie transparentne, abyś mógł bardziej nacieszyć się tym uroczym widokiem. Ta maszyna do gry została zainspirowana przez uniwersum wróżek i właśnie stąd wzięła swoją nazwę. Będziesz mógł znaleźć wyraźny motyw natury na ekranie gry. Są tutaj wszechmocne drzewa z krętymi gałęziami, które pokrywać będą zielone liście i może to wyglądać jakby wystawało z chmur w celu odseparowania bębnów.

Zakłady

Są tutaj różne ustawienia, które możesz dopasować aby móc wprawić bębny w ruch i czekać na zdobycie wygrywającej kombinacji. Powinieneś zacząć od ustawienia wartości monety za pomocą kliknięcia na przycisk z symbolem monety. Wtedy będziesz mógł zadecydować o ilości monet w swoim zakładzie oraz o ilości wygrywających linii. Jest to możliwe, aby zdobyć wygraną tylko z dwoma symbolami w kombinacji.

Symbole

Maszyna do gry Fairy Tale posiada 10 przepięknych symboli i wszystkie z nich zostały zintegrowane w rozgrywkę i w uniwersum gry w idealny sposób. Jest tutaj pięć częstych symboli którymi są As, Król, Dama, Walet oraz 10. Innymi symbolami są magiczne symbole, trzy wróżki, blondynka, brunetka oraz czerwono włosa. Kiedy uda Ci się zdobyć pięć, dostaniesz zaczarowaną główną nagrodę.

No comments

Leave a Reply