Mobile

Enchanted Lot

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Enchanted Lot

Maszyna do Gier Enchanted Lot Online Za DarmoPrawdziwy świat może stać się stanowczo zbyt wymagający, czasem wręcz szary i nudny, w porównaniu do fantastycznych uniwersów, które istnieją w świadomościach wielu artystów. Ta maszyna do gry jest nowym tworem, którego deweloperem jest PlayPearl i jest ona zamieszkana przez różne kreatury, które wyglądają jak wróżki.

Maszyna do Gier Enchanted Lot Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów, a zasięg zakładu waha się pomiędzy 0.25 aż do 25 kredytów za każdą z linii. Gracz będzie mógł skorzystać z pomocy czerwonego minusa i plusa, przycisków, które znajdziesz na pasku komend, w celu wyboru swojego wymarzonego zakładu. Będziesz mógł przytrzymać przycisk, jeśli będziesz chciał aktywować funkcję automatycznych obrotów tej gry. W ten sposób, maszyna będzie sama obracać bębnami przez pewien czas.

Symbole gry

Ta maszyna do gry posiada pewną ilość artefaktów podobnych do tarcz i są one pokryte wieloma różnymi symbolami, które posiadają w sobie wielką moc wymieniania podstawowych symboli, kiedy tylko pojawią się na bębnach. Symbol magicznej ręki jest bonusowym znakiem i jest on wart aż 1000 dodatkowych kredytów, kiedy z jego pomocą stworzysz wygrywającą kombinację. Kryształowa kula jest bonusowym symbolem i będzie on mógł zapewnić graczom szansę na rozgrywkę na zaczarowanej ruletce. Wraz z bonusową grą, gracz będzie mógł zakręcić wirtualnym bonusowym kołem, co oznacza, że możesz zaryzykować te dodatkowe kredyty, ale może to się mocno opłacić.

Ta maszyna do gry jest bardzo prosta dla wszystkich jeśli chodzi o rozgrywkę, może ona zostać włączona przez każdego gracza i posiada ona przyjemną atmosferę, a użytkownicy nie będą się nudzić podczas kolejnych prób zdobycia wygranych. Rozgrywka jest całkiem normalna i możesz ją znaleźć w innych grach od tego samego dewelopera.

No comments

Leave a Reply