Mobile

Emperors Fortune

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Emperors Fortune

Maszyna do Gier Emperors Fortune Online Za DarmoEmperor Fortune, darmowy automat do gier, oferuje graczom 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii, rozgrywkę która bazuje na majestatycznym i królewskim motywie, który wziął się z centralnej figury, która jest wszechpotężna. Nawet jeśli sam motyw nie jest tak ważny w nowoczesnej polityce, kiedyś były czasy w historii ludzi, gdzie wszystko na świecie zdominowane było przez pewnych imperatorów.

Maszyna do Gier Emperors Fortune Online Za Darmo

 

Historia zaczyna się od rzymskich pół-bogów oraz podbojów Napoleona Bonaparte. Imperatorzy zawsze mieli swoją rolę w tworzeniu i wykuwaniu nowoczesnego klimatu politycznego. Posiadali oni swoje momenty zarówno jako indywidua oraz władcy i jest to niczym ostrzeżenie, że rząd oparty na pojedynczej władzy nie zawsze przynosi dobre skutki.

Celem tej gry jest stworzenie sobie możliwości, aby dostać się do części sporej fortuny pewnego imperatora, jednak musisz się też upewnić, że on się o tym nie dowie, ponieważ mógłby Cię wtedy skazać na śmierć za zdradę korony. Możesz dostać się do bogactwa na różne sposoby. Funkcje w tej maszynie do gry są takie same jak w innych, posiadających 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jeśli uda Ci się zdobyć wygrywającą kombinację, wtedy pewny procent głównego majątku zostanie Ci rozdana.

Specjalne symbole

Imperator w tej grze działa jako dziki znak. Posiada on wystarczająco dużo mocy, aby zastąpić inne symbole w tej grze, jednak z wyjątkiem bonusowej ikony. Bonusową ikoną w tej grze jest armata. Jest to kolejny symbol za jakim powinieneś się rozglądać, ponieważ posiada on moc nagradzania darmowymi obrotami oraz mnożnikami. Oferuje ona potencjał odblokowania i aktywowania darmowych obrotów oraz darmowych gier w prosty sposób. Uprzedni bonus Prize Pick może być aktywowany jeśli uda Ci się zdobyć 3 lub więcej znaków armaty i udekorują one królewskie bębny. Każdy z wyborów posiada unikalną grę, nawet jeśli posiada on wartość mnożnika 100x razy początkowego zakładu za tą samą wygrywającą linię.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!