Mobile

Dwarven Gold

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Dwarven Gold

Maszyna do Gier Dwarven Gold Online Za DarmoDwarven Gold, automat do gry, jest grą hazardową z pięcioma bębnami, a jej gwiazdami są krasnoludy nazwane Fenthwick, Fillydook, Gibbles oraz Nibbles. Wielki skarb został schowany w 25 wygrywających liniach, a Twoje zadanie jako użytkownika, to bycie w stanie go zdobyć. Gra Dwarven Gold jest przeznaczona dla nowej generacji wideo gier hazardowych i została ona stworzona z wytworną grafiką oraz ulepszonym menu gry.

Animacje oraz użyta grafika posiadają bardzo uspokajające efekty, a zielony jest dominującym kolorem. Nie ma ścieżki dźwiękowej w maszynie, jednak szeptanie ludzi dookoła może się przewinąć od czasu do czasu. Ta gra nie posiada żadnych bonusowych rund, jednak posiada ona darmowe obroty oraz dziki znak z mnożnikiem, co stanowczo pomaga w wygrywaniu znakomitych nagród. Największa nagroda na wygrywającej linii to 500x zakładu za wygrywającą linię, jednak może to być niezadowalające, ale dla kogoś komu uda się zdobyć bonus gry, z pewnością będzie on bardzo szczęśliwy.

Maszyna do Gier Dwarven Gold Online Za Darmo

 

Dwarven Gold, gra hazardowa, jest grą, która posiada rozwijające się menu u dołu ekranu oraz po lewej stronie ekranu w rogu, które używane jest w aktywacji aż 25 wygrywających linii oraz ustalenie nominału monety od 0.01 aż do 5 dolarów. Trzecie pole pokazuje całkowity zakład użytkownika. Ta gra posiada przeróżne opcje takie jak Fast, czyli szybko, Autoplay, czyli automatyczną rozgrywkę, oraz Bet Max, czyli maksymalny zakład.

Czarny kot działa jako substytut i zamienia on wszystkie inne ikony w grze, jednak poza bonusowym symbolem, i kompletuje on wygrane za każdym razem, kiedy to możliwe. Z dwoma znakami skrzyń skarbów, wygrywająca linia może wypłacić nagrodę i normalnie pojawiają się one jako ułożone w stosie.

No comments

Leave a Reply