Mobile

Dragons Rock

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Dragons Rock

Maszyna do Gier Dragons Rock Online Za DarmoJest na rynku naprawdę wiele gier, gdzie staniesz się Pogromcą Smoków, podczas gdy jest też wiele innych, gdzie smok stanie się Twoim przyjacielem, a nie wrogiem. Jeśli uważasz, że smoki są uroczymi stworzeniami, może okazać się, że będziesz lubić tą grę. Smoki w tej grze są bardzo przyjazne i wydaje się, że będą się one witać się przyjaznym uśmiechem swoimi kłami zaraz na początku gry.

Jeśli chodzi o samą w sobie maszynę, jest ona bardzo podstawowa. Jest w niej wiele niezwykłych grafik, jest to bardzo ładna maszyna, ale zwyczajnie podstawowa. Są tutaj zwykłe symbole takie jak 10, J, K wraz ze smokami i dzikimi znakami na bębnach. Dolna partia ekranu wydaje się być dużo bardziej interesująca. Posiada ona opcję automatycznej rozgrywki oraz przycisk obrotu i wszystkie inne wzmianki pięknie wyrzeźbione w kamieniu. Powinieneś spróbować najpierw darmowej wersji tej maszyny do gry jeśli jesteś nowym graczem.

Maszyna do Gier Dragons Rock Online Za Darmo

 

Aby sprawić, że wszystko będzie zabawniejsze, Genesis Gaming dodało też bonusową grę do rozgrywki. Można wygrać w tej bonusowej grze naprawdę świetne nagrody. Kiedy zdobędziesz trzy bonusy na bębnach, aktywujesz darmowe obroty. Jednak przed tym, jak darmowe obroty się aktywują, będziesz musiał wybrać kilka różnych żetonów. Jak tylko runda darmowych obrotów się rozpocznie, zobaczysz różne obrazki smoków nad bębnami. Będziesz mógł zobaczyć ich jajka, które będą położone w specjalnych pudłach.

Jak uda Ci się zdobyć trzy jajka, bębny, które będą posiadać symbole, zostaną aktywowane. Powinieneś więc rozglądać się za tym bonusem, ponieważ jeśli uda Ci się dostać jakikolwiek dziki znak podczas tej rundy, symbole na bębnach się rozszerzą. Dragons Rock jest darmową maszyną do gry, która posiada kilka interesujących zwrotów akcji.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!