Mobile

Crazy Jungle

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Crazy Jungle

Maszyna do Gier Crazy Jungle Online Za DarmoCrazy Jungle jest nowoczesną maszyną do gry i używa ona afrykańską dziką przyrodę jako motyw gry. Posiada ona 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów, jak i również główne bonusy jakie można znaleźć w grze takie jak dwa bonusowe symbole oraz dziki znak. Motywem tej maszyny do gry jest bardzo tajemnicza dżungla afrykańska. Ta gra obrazuje piękną, wielką Afrykę ze spodziewanymi animacjami.

Maszyna do Gier Crazy Jungle Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa online posiada trzy specjalne symbole i posiadają one nagrody same z siebie. Jednym z nich jest papuga, która jest dzikim znakiem gry, jest wąż który jest bonusowym znakiem oraz małpka, która działa tutaj jako bonusowa gra. Papuga, która jest tutaj dzikim znakiem, będzie się zachowywać jako dziki innych symboli i możesz za to dostać bezpośrednie nagrody z mnożnikami kiedy tylko użyjesz tego znaku aby wygrać.

Runda darmowych obrotów jest tutaj również ekstra bonusem tej maszyny do gry. Muszą one zostać aktywowane przez bonusowy znak gry, węża. Ten symbol powinien pojawić się na piątym lub pierwszym bębnie maszyny i musi on być na dwóch bębnach aby aktywować pięć rund darmowych obrotów.

Małpka jest tutaj bonusową grą, jeśli tylko pojawi się na trzech środkowych bębnach. Aby bonusowa gra mogła zostać aktywowana, symbole te powinny znaleźć się na aktywnych wygrywających liniach. Podczas bonusowej gry, jeśli uda Ci się zdobyć stos bananów, dostaniesz wtedy 20x aż do 300 mnożników, jako że nagroda ta w pełni polega na ilości bananów, jakie Ci się udało podnieść. Ta gra oferuje aż 15 wygrywających linii i każda z tych linii będzie wymagać monetę aby zostać aktywowaną. Symbol głównej nagrody gry tutaj to lew i jest on w stanie pomnożyć Twój zakład o całe 9000x razy.

No comments

Leave a Reply