Mobile

Crazy Bot

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Crazy Bot

Maszyna do Gier Crazy Bot Online Za DarmoSzalony robot jest na wolności i jest absolutnie rozsierdzony w tej zabawnej wideo maszynie do gry dostępnej na stronie deweloperów Fugaso. Bębny w tej grze hazardowej to 5 wraz z 20 wygrywającymi liniami i są one skupione na źle działającym androidzie, który stał się wściekły przez lśniące kryształy. Wydobywanie tych drogocennych kamieni nie jest niczym łatwym, ponieważ ta gra hazardowa posiada średnią zmienność. Jednakże, jest tutaj wystarczająco dużo nagród, którymi można się cieszyć, jeśli tylko kontynuujesz rozgrywkę.

Maszyna do Gier Crazy Bot Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry zacznie się od wstępu, na którym będziesz mógł zobaczyć normalne roboty przeistaczające się w absolutnie wściekłe maszyny. Małe roboty zostały wplątane w odjechaną implozję spowodowaną przez wszechpotężne kryształy i ich jednostka przetwarzania nano już nie działa. Ten rozszalały robot będzie piekielnie skupiony na tym, aby swoje mechaniczne łapy położyć na kolejnych kryształach, powinieneś więc mu pomóc i obracać bębnami tak, aby zdobyć wygrywającą kombinację skarbów i klejnotów.

Aspekt wizualny w tej maszynie do gry jest inny od reszty gier hazardowych jakie możesz teraz znaleźć na rynku. Animacja na bębnach, ikony będą spadać, a nie obracać się na bębnach, a sama gra będzie mieć grafikę 3D. Ten automat do gry posiada nowoczesny interfejs użytkownika, a w tym bardzo łatwy w użyciu panel kontrolny, taki, aby gracze mogli się cieszyć grą w stu procentach.

Specjalne symbole gry

Dzikie znaki w tej maszynie do gry to dzikie ikony i mogą one zastąpić inne wypłacające symbole na bębnach. Bonusowa ikona może pojawić się na pierwszym, drugim i trzecim bębnie i może on doprowadzić do darmowego spadania ikon, które będą zapewniać również mnożniki.

No comments

Leave a Reply