Mobile

Christmas Charm

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Christmas Charm

Maszyna do Gier Christmas Charm Online Za DarmoChristmas Charm, maszyna do gry online, jest grą hazardową, która bazuje na różnych projektach, jednak na popularnym motywie. Wszyscy cieszą się już, czując świąteczną atmosferę i jest to ten czas, na który wszyscy z niecierpliwością czekają. Jednakże, ta gra hazardowa może być rozgrywana kiedykolwiek, w którymkolwiek czasie roku bez czekania na Boże Narodzenie. Kiedy zaczniesz obracać bębnami, możesz zobaczyć takie prezenty, które poprawią Ci humor, a w tym w szczególności główna nagroda pieniężna, która oferuje 2,500 monet.

Maszyna do Gier Christmas Charm Online Za Darmo

 

Christmas Charm oferuje wszystko, czego możesz się spodziewać zobaczyć w czasie świąt Bożego Narodzenia, oraz posiada ona niezwykłe bonusy i opcje, wraz ze świetnym designem. Koziołkujące bębny pozwolą swoim graczom na wygraną z każdym obrotem. Ta gra hazardowa posiada mnożniki wraz z dzikimi znakami, które będą pojawiać się na bębnach. Jeśli uda Ci się zdobyć symbol Świętego Mikołaja, nagrodzi Cię on darmowymi obrotami.

Ta maszyna do gry oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Zakład może zostać dopasowany zaczynając od 0.20 aż do 100.00 za każdy z obrotów. Design może wyglądać niesamowicie, a same bębny tej gry zostały stworzone tak, aby przypominać ramę okna. Za symbolami na bębnach w tej grze hazardowej, możesz znaleźć niezwykle przyjemny dla oka obrazek zaśnieżonego miasta w czasie wieczoru.

Na bębnach tej maszyny do gry możesz znaleźć wiele symboli i wszystkie z nich są dopasowane do motywu świąt. Będziesz w stanie znaleźć tutaj prezenty w przeróżnych kolorach, wielkościach i kształtach. Zabawki będą wychodzić z zapakowanych pięknie pudełek. Sam Święty Mikołaj może pokazać się na tej maszynie wiele razy i zobaczy on, czy byłeś grzeczny czy też nie. Duży, zielony przycisk z napisem „Spin” będzie ustawiony na ślicznym wieńcu świątecznym, a opcje zakłady zostały pokazane na panelu kontrolnym poniżej bębnów.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!