Mobile

Cheng Gong

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Cheng Gong

Maszyna do Gier Cheng Gong Online Za DarmoJest to czas na wejście do mistycznego świata z tą darmowa maszyną do gry zwaną Cheng Gong. Gra ta jest sama w sobie bardzo niesamowita, do tego stopnia, że możesz pomyśleć, że jest ona prawdziwą rzeczą.

Maszyna do Gier Cheng Gong Online Za Darmo

 

Z języka chińskiego, grę tą przetłumaczyć można na szczęście lub sukces. Jest to maszyna do gry i oferuje ona magię oraz grację prosto z orientu. Zobaczysz tam takie rzeczy jak magiczne lampy, gejsze oraz smoki. Ta gra hazardowa sama w sobie jest klasyczną grą i została ona stworzona ze starożytnym chińskim motywem, oraz możesz znaleźć tam wszystkie rzeczy, jakich spodziewasz się zobaczyć a w tym księżniczki, smoki lub inne symbole związane z tym motywem.

Cheng Gong, maszyna do gry, posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to kreatywna gra i będzie ona dostarczać Ci wszystkiego, czego tylko możesz sobie zażyczyć, w prosty sposób. Ta gra jest wypełniona pięknem i gracją i dobrze wyłapuje ona wszystko co wiesz o chińskiej elegancji. Nawet jeśli ta gra posiada całkiem szybkie tempo, kombinacja wszystkich elementów jest w stanie zachować wyszukaną atmosferę tej maszyny do gry.

Specjalne symbole gry

Smok w tej grze jest specjalnym symbolem i jeśli uda Ci się zdobyć 3 z nich, wtedy wygrasz dodatkowego magicznego smoka. To nagrodzi Cię dodatkową nagrodą w postaci kredytów. Nagrody są w tej maszynie do gry różne jeśli chodzi o ich wartość i możesz pomnożyć wartość swojego zakładu. Najniżej opłacana nagroda za magiczne smoki zaczyna się od 10x razy Twojego zakładu i podnosi się to do poziomu 50x razy, a później aż do 100x razy.

Tańcząca gejsza, zwana tutaj również tańczącą księżniczką; jest to kolejna z rzeczy na jakie powinieneś zwrócić uwagę w tej grze. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, nagrodzony zostaniesz dwoma wachlarzami, jeśli wybierzesz odpowiedni z wachlarzy, wtedy będziesz mógł cieszyć się niezwykłym mnożnikiem.

No comments

Leave a Reply