Mobile

Candy Land PariPlay

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Candy Land PariPlay

Maszyna do Gier Candy Land PariPlay Online Za DarmoKiedy rozpoczniesz rozgrywkę na maszynie do gry Candy Land, poczujesz się wtedy jak dziecko, które właśnie wkroczyło do najlepszego sklepu z cukierkami na świecie. Całe bębny gry są otoczone w cukrze. Gra jest niezwykle zabawna, kolorowa i jasna. Gra jest w całości o piernikach, dziecięcych niebieskich oraz ślicznych różowych. Wszystkie z nich będą chciały złapać Twoją atencję po prawej stronie ekranu tej gry hazardowej.

Maszyna do Gier Candy Land PariPlay Online Za Darmo

 

Kiedy otworzysz już bębny, będziesz w stanie znaleźć bardzo wiele różnych smakołyków z każdej strony tych bębnów. Aby zdobyć wygraną, będziesz musiał spróbować zdobyć trzy z tych samych symboli, jednak może to być cięższe niż Ci się wydaje, ale jak już Ci się uda, da Ci niezwykłą dawkę satysfakcji z wygranej.

Symbole w grze

Symbole w tej maszynie do gry zawierają gotowane zielone smakołyki, wirujące słodycze oraz wisienki. Jest też tutaj tabliczka czekolady oraz klasyczny BAR jaki zwykle widzisz, jeśli chodzi o klasyczne maszyny hazardowe. Każdy ze słodyczy ma połączoną z nim wartość, a najwyżej opłacaną ikonką w tej grze hazardowej to znak lizaka. Jeśli uda Ci się je zdobyć, dostaniesz wtedy główną nagrodę. Nie będziesz musiał nawet otwierać nowego okienka, ponieważ wszystkie potrzebne Ci detale z tabeli wypłat znajdziesz u góry ekranu tej maszyny do gry.

Cechy gry

Jako, że ta gra posiada tylko 3 bębny, nie będzie wiele do tłumaczenia jeśli chodzi o ustawianie swojego wymarzonego zakładu. Możesz dopasować zakład po prawej stronie ekranu tej gry hazardowej. Możesz też znaleźć przycisk maksymalnego zakładu, który za Ciebie postawi automatycznie zakład. Nie musisz wcale dodawać żadnych wygrywających linii, a gra nie posiada więcej bębnów, które będą dokładane do rozgrywki na tej maszynie.

 

No comments

Leave a Reply