Mobile

Book of Tattoo

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Book of Tattoo

Maszyna do Gier Book of Tattoo Online Za DarmoJest to czas na wytatuowanie się i zdobycie szansy na wygraną aż 75000 monet wraz z wideo maszyną do gry Book of Tattoo, dostępną na stronie gry Fugaso. Ta maszyna do gry oferuje szansę na wygraną wraz z 10 wygrywającymi liniami i 5 bębnami i nie jest to gra hazardowa odpowiednia dla wrażliwych serc. Będziesz musiał mieć odpowiednią ilość cierpliwości i odwagi, zanim dobierzesz się do wielkich wygranych. Dla graczy, którzy nie chcą się zbytnio angażować, będą mogli grać tylko na 5 bębnach. Ta maszyna do gry może zostać włączona na różnych urządzeniach takich jak Android, Windows, tabletach oraz telefonach z oprogramowaniem iOS.

Maszyna do Gier Book of Tattoo Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry będzie mogła pokazać graczom jakie opcje tatuaży będą oni mogli mieć. Wśród symboli w tej grze hazardowej zobaczysz ikoniczne obrazki, które ludzie często tatuują sobie na ciele, od symboli słońca, po jednorożce, motyle, smoki, lwy, skorpiony, czaszki i lwy.

Estetyka tej maszyny do gry będzie podtrzymywać tradycyjny styl designu tatuaży, a symbole o niższej wartości będą pokazywać prosty, czarny cień, podczas gry niezwykle wartościowe symbole będą pokazywać niezwykłe detale wraz z kilkoma różnymi kolorami.

Wartości symboli

Gracze będą mieć wiele opcji jeśli chodzi o zakłady i jak dużo pieniędzy chcieliby postawić w rozgrywce, zaczynając od 0.40 kredytów aż do 50.00 monet na 5 lub 6 bębnach. Rozgrywka z aktywnym szóstym bębnem będzie oferować większą szansę na większe wygrane. Za zdobycie sześciu czaszek, gracz dostanie główną wygraną wynoszącą 7500x razy Twojego zakładu, a 5 czaszek wynosi około 2.500x razy. Ten automat do gry posiada procent wypłat wynoszący około 95.40%.

No comments

Leave a Reply