Mobile

Blazing Tiers

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Blazing Tiers

Maszyna do Gier Blazing Tiers Online Za DarmoBlazing Tires, darmowa gra online, jest grą w której użytkownik będzie zachęcany do ułożenia się wygodnie za kółkiem, wciśnięcie gazu, aby mógł poczuć jedyną w swoim rodzaju wolność, w tej prostej, a w tym samym czasie całkiem uzależniającej grze hazardowej. Użytkownik dostanie zaproszenie, aby wcielić się w postać kierowcy ciężarówki.

Maszyna do Gier Blazing Tiers Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest klasyczną grą hazardową i wszystko, co znajdziesz na bębnach, będzie tworzyć zachęcające i wiarygodne uniwersum. Ekran tej gry hazardowej wygląda metalicznie i ciemno wraz z wielkim, staromodnym przyciskiem, który znajdziesz pod bębnami. Ta maszyna do gry nie posiada żadnego tła i sprawia to, że wygląda ona całkiem prosto od samego początku. Jeśli przyjrzysz się bliżej symbolom tej maszyny, będziesz w stanie stwierdzić, że deweloperzy włożyli całe swoje serce w tworzenie ich.

Blazing Tires, maszyna do gry, nie jest tak bardzo imponująca jeśli chodzi o jej aspekt wizualny, jednak posiada ona niezwykle płynne animacje, które definiować będą świat tej gry hazardowej.

Ta maszyna do gry posiada 5 stałych wygrywających linii wraz z 5 bębnami. Wygrywające linie pokazują miejsca, gdzie powinny lądować wygrywające kombinacje dla graczy, aby mogli oni zdobyć spore wygrane pieniężne. Gracze mogą dopasować swój zakład w rozgrywce u dołu ekranu gry.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry są oryginalne. Najczęstszymi symbolami są płonąca opona wraz z puszkami z piwem i doprowadzają one gracza do wygranej od 2 aż do 20 kredytów. Kombinacja niebieskiej i czerwonej ciężarówki może doprowadzić gracza do wygranej 30 kredytów, podczas gdy kowbojka daje wygraną 40 kredytów. Czerwono-czarna ciężarówka jest wartościowsza, a najwyżej opłacaną wygrywającą kombinacją jest połączenie różnych kierowców co daje aż do 80 kredytów.

No comments

Leave a Reply