Mobile

Blazing Ice

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Blazing Ice

Maszyna do Gier Blazing Ice Online Za DarmoMaszyna do gry Blazing Ice bazuje na normalnych symbolach takich jak arbuzy, wiśnie oraz śliwki, jednak jak sam zauważysz podczas rozgrywki, posiada ona innowacyjne cechy takie jak losowe wypłaty wraz z mnożnikami, jeśli na liniach ułożą się symbole Lodu i Ognia.

Maszyna do Gier Blazing Ice Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry posiada 3 bębny, a na nich zobaczysz 27 wygrywających linii. System kratki w tej maszynie oznacza, że zawsze zobaczysz inny symbol na każdym ekranie, który zwiększy szansę na wygrywającą kombinację. Jako, że bardzo łatwo jest w tej grze zdobyć nagrodę, nie będziesz musiał wcale czekać zbyt długo, aby dostać swoją wypłatę.

Zakłady w tej maszynie do gry zaczynają się od 0.20, a jej górnym limitem jest aż 100.00. Darmowa wersja demonstracyjna jest dostępna, abyś mógł poćwiczyć w niej i zapoznać się dokładnie z systemem rozgrywki tej gry hazardowej.

Symbole gry

Klasyczne symbole w tej maszynie do gry zostały zupełnie zmienione i odświeżone i każdy z nich posiada najlepsze detale, z delikatnymi kropelkami wody po każdej ze stron. Najniżej wypłacającymi symbolami w tej maszynie są cytryny i wiśnie. Pomarańcze z kolei są warte trochę więcej, następnie pojawiają się winogrona, ale najwyżej opłacanym symbolem w tej grze hazardowej jest arbuz. Wygrana z nim oznacza nagrodę 20x zakładu postawionego na wygrywającą linię, na której kombinacja z arbuzem się pojawi.
Czerwona kość do gry jest specjalnym symbolem w tej maszynie do gry i nie posiada on swojej stałej wartości. Będzie on nagradzać losowym mnożnikiem zakładu, który może wynieść od 2x razy aż do 100x razy. Kule lodu i ognia są warte 100x razy Twojego zakładu. Pojawiać się one będą na wygrywających liniach, ale będą też przynosić szansę na zdobycie wygranej, a jeśli jeden z nich wyląduje na drugim bębnie, mogą również aktywować ponowny obrót.

No comments

Leave a Reply