Mobile

Birds on a Wire

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Birds on a Wire

Maszyna do Gier Birds on a Wire Online Za DarmoMaszyna do gry Birds on a Wire jest grą pokazującą różne typy ptaków, które koziołkować będą w powietrzu, a zasady rozgrywki na tej maszynie zostaną pokazane i wytłumaczone na ekranie. Ptaki w tej grze hazardowej odpoczywają na różnych przewodach, które pochodzą od słupa energii elektrycznej. W tamtym momencie, cała scena wygląda na spokojną, jednak to, co stanie się później, jest całkiem szokujące. Kiedy gracz naciśnie przycisk obrotu, będzie mógł zobaczyć scenę posuwającą się w lewo, gdzie zobaczy trzy puste przewody, oraz 15 różnych ptaków. Jeśli ptaki utworzą sobą wygrywające kombinacje, zostaną one kopnięte prądem i przestaną być już ptakami.

Maszyna do Gier Birds on a Wire Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry wygląda zabawnie i wszystkie w niej zawarte ptaki wyglądają tak, jakby miały bardzo szeroko otwarte oczy, co nie wygląda zbyt inteligentnie. Wśród symboli tej gry hazardowej zobaczysz różne typy ptaków takie jak koguty, kury i papużki. Wysoko opłacanym symbolem tej gry jest kura i oferuje ona 12x razy Twojego zakładu za zdobycie pięciu z nich. Różowa sowa jest kolejnym z wysoko opłacanych symboli, a trzecim z nich jest papuga.

Cechy gry

Ta maszyna do gry nie posiada właściwie bębnów, pokazanych na swoich miejscach, ale jest ona maszyną ze standardową ilością 5 bębnów. Kiedy uda Ci się zdobyć wygraną, ptaki na przewodach zostaną porządnie pokopane prądem i uciekną, co sprawi, że zwolni się miejsce dla nowych ptaków. Może to stworzyć lepsze wygrane i za każdym razem, kiedy uda Ci się zdobyć wygraną, zdobędziesz też większy mnożnik. Pierwsza wygrana zapewni Ci mnożnik 2x razy, później 3x razy aż do 5x razy. Wygrywające linie w tej maszynie do gry są obecne w ilości maksymalnie 17, jednak są one możliwe do zmiany, więc możesz grać z mniejszą ilością.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!