Mobile

Banana Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Banana Party

Maszyna do Gier Banana Party Online Za DarmoMaszyna do gry Banana Party jest grą hazardową stworzoną przez Casino Technology. Bazuje ona na 25 wygrywających liniach oraz bębnach w układzie 5×3. W tej grze hazardowej, nie musisz długo czekać aby zobaczyć wszystko na ekranie, co nie jest częste. Jest tutaj 25 wygrywających linii i zostały one odpowiednio podzielone na dwie różne grupy, mogą one pomóc graczom wygrywać nagrody od lewej strony, lub też od prawej strony.

Maszyna do Gier Banana Party Online Za Darmo

 

 

Gdy regularne symbole maszyny do gry Banana Party zaczną się obok siebie układać, mogą stać się zbyt apetyczne, wypełnione po brzegi minerałami i witaminami, jednak w tej grze, jedynymi korzyściami jakie możesz realnie zdobyć to wielkie wygrane.

Symbole gry

Jak można się spodziewać, symbole w tej maszynie do gry to owocowe delikatesy takie jak jabłka, arbuzy, grejpfruty, jagody oraz cytryny. Arbuzy są tutaj słodkie i wypłacają aż 200 monet za zdobycie 5 symboli. Najwyżej wypłacającym symbolem jest klasyczna 7 i jeśli pojawi się ona na bębnach, będziesz mógł wygrać bonusowe pieniądze, czyli 500 monet. Dzikim znakiem jest w połowie obrany banan. Będzie on mógł zastąpić inne symbole z wyjątkiem bonusowego znaku; oznacza to, że będziesz mógł się nim posłużyć i przesunąć go, lub będziesz mógł pozbyć się wszystkich niechcianych regularnych symboli. Celem jest zdobycie najlepszego symbolu w grze. Lepiej będzie spojrzeć na tabelę wypłat, aby dowiedzieć się które kombinacje będą działać na najlepszą korzyść dla Ciebie.

Jeśli uda Ci się trafić na trzy dzikie w jednym rzędzie, dostaniesz 40 dodatkowych monet, a zdobycie 4 dzikich zapewni Ci 750 monet. Kiedy na bębnach zobaczysz aż 5 dzikich znaków, zdobędziesz aż 1,000 monet.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!