Mobile

Atlantis

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Atlantis

Maszyna do Gier Atlantis Online Za DarmoMaszyna do gry Atlantis jest grą, która inspiruje się kamieniarską robotą stworzoną w historii ludzi. Ta gra hazardowa posiada 6 bębnów i aż 15625 dróg do wygranej. Ten automat do gry nie posiada żadnych wad jeśli chodzi o aspekt wyglądu i posiada ona wystarczająco hojnych bonusów, co zapewnia najlepsze doświadczenie z gry. Atlantis posiada dzikie symbole zamienne, specjalne ponowne obroty oraz rundy darmowych obrotów. Ostatni z bonusów aktywuje ponowne obroty i może też zamienić istotne symbole.

Maszyna do Gier Atlantis Online Za Darmo

 

Jeśli symbol postaci pojawi się na bębnach maszyny, będzie on aktywował ponowne obroty i będzie on zastępować połączone symbole. Wraz z ponownym obrotem, symbol postaci przesunie się z jednego rzędu na drugi, znajdujący się poniżej. Ponowne obroty będą trwać póki symbol tej postaci będzie widoczny na bębnach maszyny.

Jeśli uda Ci się zdobyć 4 lub więcej bonusowych znaków, aktywuje to darmowe obroty. Z każdym darmowym obrotem dostaniesz losowy symbol, który będzie mógł zamienić się w dzikie znaki. Dziki symbol jest w stanie zastąpić inne symbole znajdujące się na bębnach. Ta maszyna do gry oferuje 6 bębnów i 5 rzędów.

Symbole gry

Minimalny zakład wynosi 5, a maksymalny zakład to aż 1000. Symbole w tej maszynie do gry zawierają piramidy, maski, materiały wybuchowe, diamenty, książkę, kamienie oraz symbol totemu. Ta gra hazardowa może zostać włączona na telefonie, tablecie oraz komputerze.

Jest to dobry czas na to, aby dowiedzieć się więcej o sekretach mistycznej krainy Atlantydy dzięki tej grze. Podczas rozgrywki, powinieneś spodziewać się zobaczyć dodatkowe dzikie znaki, losowe dzikie znaki, bonusowe symbole, symbole ponownych obrotów, symbole darmowych obrotów oraz dzikie znaki, które otworzą dla Ciebie szansę na jeszcze większe wygrane.

No comments

Leave a Reply